Kėdainių „Nevėžis“ iškovojo aštuntąją pergalę „Tete-a-Tete LKL“ čempionate ir tęsia kovą dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

kamuolys kaseKėdainiečiai namuose 82:78 (21:22, 27:18, 10:17, 24:21) po įtemptos kovos palaužė Šiaulių „Šiauliai“ ekipą.

Rungtynes abi komandos apylygiai. Pirmajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi net aštuonis kartus ir po pirmųjų dešimties minučių minimalia persvara pirmavo svečiai – 21:22.

Dariaus Gvezdausko vedami aikštės šeimininkai pirmą kartą dviženklį pranašumą įgijo besibaigiant antrajam kėliniui (47:37), o prieš ilgąją pertrauką „Nevėžis“ pirmavo – 48:40.

Po ilgosios pertraukos „Šiauliai“ greitai ėmė vytis varžovus, o įpusėjus trečiajam kėliniui juos visiškai pasivijo (52:52). Prieš lemiamą ketvirtį minimaliu skirtumu pirmavo „Nevėžis“ – 58:57.

„Šiauliai“ tiesiog tragiškai metė tritaškius metimus. Svečiai pataikė vos 1 tritaškį iš 19 bandymų (5 proc. taiklumas), kai tuo tarpu „Nevėžis“ sumetė 7 tolimus metimus iš 16 (44 proc.).

„Nevėžį“ Į pergalę vedė Darius Gvezdauskas. Gynėjas surinko 23 taškus (4/6 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.) ir buvo rezultatyviausias rungtynių krepšininkas. Jam taliko Oleksandras Kolčenko 16 taškai, Mindaugas Kupšas 12 taškų.

„Šiaulių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 21 tašką pelnęs  Assemas Marei.