„Prieš rungtynes buvo jaudulio. Tačiau puikiai su juo susidorojoje ir Lietuvos krepšinio lygoje startavome triuškinančia pergale prieš panevėžiečius. Sužaidėm gražias rungtynes“, – po dvikovos su Panevėžio „Lietkabeliu“ sakė „Nevėžiui“ daugiausiai taškų pelnęs Arvydas Šikšnius.

Į pirmąją šio sezono pergalę LKL pirmenybėse „Nevėžį“ vedė Arvydas Šikšnius (Nr.6).

Pirmąsias Lietuvos krepšinio lygos rungtynes namuose „Nevėžis“ pažymėjo triuškinančia pergale. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai 79:52 (20:14, 21:13, 13:10, 25:15) neturėjo vargo su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa.
Susitikimo pradžia žadėjo intrigą, tačiau antroje žaidimo pusėje varžovai sudėjo ginklus.
Šeimininkai varžovus į nokdauną pasiuntė jau nuo pat pirmų susitikimo minučių, kuomet rungtynes pradėjo spurtu 15:1. Panevėžiečiai netrukus atsakė „sausa“ atkarpa 10:0 ir jėgos aikštelėje kiek apsilygino. Pirmasis kėlinys baigėsi kėdainiečiams pirmaujant 20:14.
Prasidėjus antrajam kėliniui „Nevėžis“ dar kartą šovė į priekį 14:1 (sužaidus penkias antro ketvirčio minutes švieslentė rodė rezultatą 34:17). Galutinį tašką šiame mače Kėdainių komanda padėjo paskutiniame ketvirtyje, kai įsijautę į šeimininkų vaidmenį surengė spurtą 20:2 (likus žaisti penkias minutes pirmavo 74:41). Dvikovos pabaigoje netrūko efektingų žaidimo momentų. „Norėjome žiūrovams parodyti kuo gražesnį žaidimą“, – po rungtynių sakė A. Šikšnius.
Šiame susitikime „Nevėžiui“ negalėjo padėti vis dar reabilitaciją atliekantys Povilas Butkevičius ir Darius Šilinskis bei čiurnos kaulą susilaužęs Šarūnas Kulevičius.
„Nevėžį“ į pergales vedė 22 taškus pelnęs Arvydas Šikšnius, Simo Buterlevičiaus sąskaitoje – 15, Vilmanto Dilio – 13, Valdo Dabkaus – 11 taškų.
„Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Anthony Bennettas, pelnęs 19 taškų.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Gintaras Leonavičius neslėpė geros nuotaikos: „Tikrai džiaugiuosi pergale. Labai nenorėjau, kad pirmasis blynas šioje gražioje naujoje arenoje prisviltų. Norėjome solidaus žaidimo ir sumanymas pavyko. Pirmoje rungtynių pusėje varžovai dar kiek priešinosi, tačiau netruko pavargti. Mus į pergalę atvedė gera gynyba ir greitos atakos. Džiaugiuosi ir už komandą, ir už aistruolius, kurie atėjo mūsų palaikyti.“
Kitas rungtynes tik jau Baltijos krepšinio lygos pirmenybėse namuose „Nevėžis“ žais spalio 12 dieną, šeštadienį, 16 valandą su „Barsy“ ekipa iš Kazachstano.