Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos rungtynės Kėdainiuose „Nevėžio“ ir pirmenybių lyderio – Kauno „Spyrio“ vienuolikės baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale 2:0.

„Nevėžio“ ir „Spyrio“ dvikovoje įtampos netrūko, tačiau svarbią pergalę šventė kėdainiečiai.

„Nevėžio“ ir „Spyrio“ dvikovoje įtampos netrūko, tačiau svarbią pergalę šventė kėdainiečiai.

Taikiai kėdainiečių atakas užbaigė Marius Bezykornovas ir „Nevėžio“ legionierius Nikola Vytorovic.

Po atkakliai vykusios dvikovos pergalę šventusios „Nevėžio“ ekipos strategas Saulius Vertelis pasidžiaugė, kad jo auklėtiniams patinka iššūkiai. „Kuo sudėtingesnis varžovas tenka, tuo gražesnį žaidimą mūsų komanda demonstruoja. Labai noriu padėkoti savo vyrams už svarbią pergalę, juolab, kad žaidėme be keturių pagrindinės sudėties žaidėjų. Ypač smagu dėl jaunojo žaidėjo Evaldo Petrėno, kuris švęsdamas aštuonioliktąjį gimtadienį debiutavo startinėje sudėtyje ir puikiai pasirodė.“, – po rungtynių sakė S. Vertelis.

Savo žaidimu „Nevėžyje“ patenkintas ir komandos naujokas N. Vytorovic: „Nevėžis“ yra mano pirmoji komanda užsienyje, iki šiol žaidžiau tik Kipro ekipose. Turiu Lietuvoje draugų, tad žinau, kad futbolas šioje šalyje pamažu auga ir vystosi. Dėl to savo karjerą tęsti panorau būtent su lietuviais. Kėdainiuose jaučiuosi puikiai, stengiuosi žaisti kuo geriau ir mušti kuo daugiau įvarčių. Kol kas planai pildosi – žaidžiau keturiose rungtynėse ir pelniau keturis įvarčius.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.