Krepšinio klubas „Nevėžis“ choreografei Natalijai Tokarevai pasiūlė suburti naują krepšinio šokėjų grupę.

Kėdainių arenos administratorius Arnas Argustas ir choreografė Natalija Tokareva tikisi, kad jau kitą sezoną „Nevėžio“ krepšininkus namų rungtynėse palaikys vietinės šokėjos.

Kėdainių arenos administratorius Arnas Argustas ir choreografė Natalija Tokareva tikisi, kad jau kitą sezoną „Nevėžio“ krepšininkus namų rungtynėse palaikys vietinės šokėjos.

Choreografė viliasi, kad šokančių merginų Kėdainiuose netrūks ir jos mielai sutiks palaikyti savo krašto krepšininkus.

„Šiuo metu registruojame norinčias šokti merginas, o netrukus žadame pradėti treniruotes ir pasiruošimą pasirodymams“, – sakė profesionali choreografė, pati šokanti ir mokanti šokių paslapčių kitus.

Dabar per „Nevėžio“ rungtynes Kėdainių arenoje pasirodo iš Kauno atvykstančių merginų grupė.

„Norime, kad viskas čia būtų kuo labiau kėdainietiška ir sava. Kam vežtis kaunietes, jei Kėdainiuose turime puikių vietinių šokėjų“, – sakė arenos administratorius Arnas Argustas.

N. Tokareva norėtų, kad į krepšinio komandospalaikymo grupę susirinktų šokio pradmenis jau turinčios merginos. „Nemanau, kad galėtume į grupę suburti vienodo ūgio ir sudėjimo merginas, turinčias vienos spalvos ir ilgio plaukus. Svarbiausia, kad merginos būtų lanksčios, judrios ir drąsios. Mes kursime originalius vienos minutės šokius. Tikiu, kad sugebėsime įtikti krepšinio aistruoliams“, – įsitikinusi choreografė.

Viena pirmųjų į atrankas atėjusi „Atžalyno“ gimnazistė Paulina sakė, kad krepšiniu domisi mažiau negu šokiais: „Noriu išbandyti naują šokį. Šoku grupėje „Rio Mix“, man patinka įvarūs šokio stiliai ir viskas, kad nauja.“

Šokių vadovė N. Tokareva kviečia į grupę įsilieti visas šokti mėgstančias ne jaunesnes kaip 15 metų merginas. Kai jų susirinks apie penkiolika, choreografė planuoja pradėti intensyvias treniruotes.

Naujoji šokėjų grupė „Nevėžio“ namų rungtynėse turėtų pasirodyti kitame 2014–2015 metų sezone.

Norinčios tapti krepšinio šokėjomis merginos turėtų paskambinti vadovei N. Tokarevai telefonu 8 611 23 678.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.