Šią savaitę Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai pradėjo pasiruošimo naujam sezonui treniruotes naujojoje „Kėdainių arenoje“. 

 „Nevėžio“ krepšininkai jau pradėjo pasiruošimą būsima sezonui.

„Nevėžio“ krepšininkai jau pradėjo pasiruošimą būsima sezonui.

Prie komandos vairo liko puikus strategas Gintaras Leonavičius. Jam talkins krepšinio treneris Tomas Stankevičius bei fizinio parengimo treneris Robertinas Vilimas.
„Nevėžis“ jau pasirašė sutartis su devyniais žaidėjais. Iš praėjusių metų komandoje liko Šarūnas Kulevičius, Rolandas Jakštas ir Gediminas Butkus. Po ilgesnių ar trumpesnių pertraukų į Kėdainius sugrįžo Vidas Ginevičius, Gintaras Leonavičius (jaunesnysis), Povilas Butkevičius ir Valdas Dabkus. Komandoje puikiai jaučiasi naujokai – Arvydas Šikšnius ir Simas Buterlevičius.
Pasak klubo vadovų, dabar intensyviai ieškoma įžaidėjo bei aukštaūgio.
„Manau, kad buriame labai neblogą komandą iš stiprių krepšininkų. Dauguma žaidėjų pažįstami. Dabar norime šlifuoti žaidimą. Didžiausias rūpestis – krepšininkų sveikata, norime, kad jie nesusitraumuotų ir būtų sveiki, tik tuomet galėsime žaisti visu pajėgumu“, – vienoje pirmųjų treniruočių sakė komandos treneris Gintaras Leonavičius. Strategas nelinkęs prognozuoti, tačiau užsiminė, kad komanda dar sezono išvakarėse pasvajoja apie trečiąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje.

Prie komandos vairo liko treneris Gintaras Leonavičius.

Prie komandos vairo liko treneris Gintaras Leonavičius.

„Nevėžio“ klubo direktorius Karolis Kalvaitis pasidžiaugė, kad nors derybos su norimais žaidėjais nebuvo lengvos, dauguma nusižiūrėtų krepšininkų atvyko į Kėdainius. „Kiek gaila, kad nepavyko suderėti su Šarūnu Vasiliausku. Jis gavo geresnį pasiūlymą. Pamažu baigiame komplektuoti komandą. Ji gana nebloga ir ambicinga“, – sakė K. Kalvaitis. Kol kas nežinia, koks bus ir klubo biudžetas šiam sezonui, nes rėmėjų ieškoma ir deramasi su jais dėl paramos.
Pirmąsias draugiškas rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai žais rugsėjo 9-ąją su „Južnochimik“ komanda. O rugsėjo pabaigoje numatytas draugiškas Taltijos taurės turnyras Kėdainiuose, kuriame be šeimininkų planuoja rungtyniauti „Prienų“, „Ventspilio“ ir Tartu „Rock“ ekipos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.