Kėdainių stadione vykusiose Lietuvos futbolo federacijos dešimtojo turo rungtynėse, kuriose  „Nevėžis“ susitiko su Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda, pergalę rezultatu 3:2 (3:0) šventė šeimininkai. Kėdainiečiai džiaugėsi šia pergale atsitiesę po pralaimėjimo išvykoje, kai rezultatu 2:0 nusileido Kauno „Spyrio“ vienuolikei.

Į stadioną susirinkę kėdainiečiai stebėję „Nevėžio“ ir Kazlų Rūdos komandų žaidimą išvydo du skirtingus kėlinius: pirmame dominavo kėdainiečiai, antrajame – svečiai.

Dvikova su Kazlų Rūdos futbolininkais intrigą išlaikė iki paskutinės akimirkos, mat Sauliaus Vertelio auklėtiniai vos neiššvaistė turėtos solidžios persvaros po pirmojo kėlinio.
Rungtynes stebėję žiūrovai išvydo du skirtingus kėlinius. Pirmajame kėlinyje po „Šilo“ klaidų gynyboje kėdainiečiai tris kartus pasiuntė kamuolį į Kazlų Rūdos vartus. Du kartus, 36 ir 39 minutę, pasižymėjo Modestas Atmanavičius, kartą 32 minutę Evaldas Kugys.
Po pertraukos „Nevėžis“ sustojo ir tuo jau naudojosi svečiai. Jie 52 minutę pelnė pirmąjį įvartį, vėliau 69 minutę santykį sušvelnino ir pačioje rungtynių pabaigoje turėjo galimybę rezultatą išlyginti, bet dėkinga proga nepasinaudojo.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris S. Vertelis sakė, kad už reikalingus tris taškus gali padėkoti Dievui: „Dar kartą pamatėme, kad net turint tris įvarčius negalima sudėti ginklų. Ambicingi Kazlų Rūdos žaidėjais vos mūsų nenubaudė. Tik atsitiktinumo dėka jie neišnaudojo paskutinės progos ir neišlygino rezultato. Dabar turėsime trumpą pertrauką, tad žaidimą gerinsime. Mes nemokame išlaikyti kamuolio, per greitai jį prarandame. Kol kas neturime ir lyderių. Dėl komados stengiasi visi žaidėjai.“
„Nevėžis“ iškovojęs septintąją pergalę įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje.