Alytaus „Dzūkija“ galingai pradėjo rungtynes savo aikštėje ir ambicingai siekė antrosios pergalės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate, tačiau neatlaikė tempo. Kėdainių „Nevėžis“ iš Alytaus išsivežė pergalę rezultatu  69:57 (9:18, 19:13, 13:6, 28:20).

krepsinio-kamuolysKeturiais naujais žaidėjais atsinaujinę alytiškiai puikiai pradėjo mačą. „Dzūkija“ svečiams iš Kėdainių per 10 minučių leido įmesti vos 9 taškus ir laimėjo ketvirtį 18:9.

Antrajame kėlinyje puolime užstrigo patys šeimininkai. Beje, komandos taškų nepelnė tris minutes. Vis dėlto „Nevėžis“ ėmė vytis „Dzūkiją“ ir baigiantis antrajam kėliniui išlygino rezultatą 28:28. Tik Osvaldo Mačernis paskutinėmis sekundėmis išvedė „Dzūkiją“ į priekį 31:28.

Trečiajame kėlinyje pati „Dzūkija“ tepelnė vos 6 taškus ir užleido „Nevėžį“ į priekį. Lemiamo ketvirčio viduryje Kėdainių klubas susikrovė dviženklį pranašumą 55:44 ir išsivežė iš Alytaus jau ketvirtąją pergalę.

Gražią ir svarbią šventusio „Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Darius Gvezdauskas pelnęs 16, Tayloras Kingas (14 atk. kam.) ir Andrius Aleksandrovas po 14, Ernestas Ežerskis 10 taškų.

„Dzūkijos“ komandoje pasižymėjo 14 taškų pataikęs Arvydas Eitutavičius.