Kėdainių „Nevėžio“ komanda FIBA Europos taurės J grupės mače patyrė nesėkmę namų arenoje 75:78 (16:13, 19:23, 19:25, 21:17) nusileidusi Evaldo Kairio atstovaujamai Stambulo „Buyukčekmeče“ ekipai.

Jei pirmus du kėlinius rungtynių eiga buvo labai lygi ir abi komandos pakaitomis išsiverždavo į priekį, tai po didžiosios pertraukos situacija kiek pasikeitė.

Kuomet po gimtadienį šventusio Tado Sedekerskio metimo „Nevėžis“ pirmavo 40:39, „Buyukčekmeče“ spurtavo ir jau buvo priekyje 47:40. Pranašumą svečiai dar padidino (66:56). Rungtynių pabaigoje „Nevėžio“ krepšininkai dar bandė surengti spurtą, tačiau varžovai galiausiai šventė pergalę.

„Nevėžio“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Valerijus Lichodejus, pelnęs 24 taškus, Lesteris Medfordas pridėjo 19, Tadas Sedekerskis – 13 (14 atk. kam.), Gintautas Matulis – 8, Vladislavas Koreniukas – 6.