marsUAB „Mars“ atstovai paskelbę, jog nesaugūs saldainių rinkiniai nepasiekė Lietuvos prekybos vietų, suklaidino vartotojus.

Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT)  patikrinus platintojo sandėlius paaiškėjo, kad įvairiose prekybos vietose visoje Lietuvoje pirminiais duomenimis buvo išplatinta 17 t galimai nesaugių saldumynų.

Iš rinkos atšaukiami:
– „Snickers“ batonėliai, supakuoti po keturis. Tinkamumo vartoti terminas – 2016 07 10.
– „Snickers miniatures“ saldainiai. Tinkamumo vartoti terminai – 2016 07 17, 2016 08 07.

Vartotojai įsigiję šių saldumynų ir išsaugoję pirkimo čekį, gali juos grąžinti į prekybos vietas.

Už galimai nesaugių saldainių platinimą bus taikomos griežčiausios administracinio poveikio priemonės ir produkcijos į rinką tiekimo ribojimai.

Vartotojai, įsigiję produkcijos iš atšauktos partijos, raginami jų nevartoti ir nedelsiant paskambinti „Mars“ kokybės telefonu 85 2660726.

„Dar kartą visus patikiname, kad atšauktos partijos produkcija nekelia grėsmės nei žmogaus gyvybei, nei sveikatai, tačiau gali sukelti nepatogumų. Produkcijos, kuri buvo  pagaminta Nyderlanduose, atšaukimas yra tik prevencinė priemonė ir įrodymas, kad vartotojas mums yra svarbiausias – visa tai darome savanoriškai, siekdami užtikrinti aukščiausią savo produkcijos kokybę“, – teigia Mindaugas Rupšys, bendrovės „Mars Lietuva“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims.

One Response

  1. Dalton

    De 1992 a 2012, 20 ans depuis les premieres elections democratiques au Congo et toujours pas de liberte de pensee, et d&rqsuo;expression. Comment est ce possible que le point de vue de l’autre puisse faire aussi peur jusqu’a emprisonner l’autre? Vous nous retardez avec votre blocage d’esprit. Liberez ceux qui ont des esprits librent, qui veulent avancer et restez dans votre propre prison spitituelle avec vos egaux

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.