Ramybės skvero fontanas ketvirtadienį ryte skendo putose. (Knypavos putos) 2008-ųjų rugpjūtį putojančio skysčio buvo pripilta į Knypavos aikštės fontaną. Niekdario asmenybę tada pavyko išaiškinti – jam teko mokėti nemenką baudą.

Ramybės skvero fontanas ketvirtadienį ryte skendo putose.
(Knypavos putos) 2008-ųjų rugpjūtį putojančio skysčio buvo pripilta į Knypavos aikštės fontaną. Niekdario asmenybę tada pavyko išaiškinti – jam teko mokėti nemenką baudą.

Negi žmonių kvailumas – tikrai begalinis? Ketvirtadienį ryte toks klausimas kilo, žvelgiant į putose skęstanti Ramybės skvero fontaną.

Kažkoks „proto bokštas“ sumąstė į tą fontaną pripilti putojančio skysčio – šiais laikais tokių pilnos parduotuvės. Fontane vanduo nuolat juda, banguoja, trykšta purslais, tad netruko intensyviai suputoti. Ryte tas „proto bokštelis“, ko gero, paslapčia stebėjo pro fontaną einančių kėdainiečių reakciją – esą „kaip juokinga“.

Tačiau aplink nepastebėjome nė vieno besišypsančio žmogaus – visų veiduose buvo tik nuostaba, pasipiktinimas ar net šlykštėjimasis: „Kvailių darbas!“

Miesto seniūnijos vyr. specialistė Aurelija Nugarienė jau prieš devintą ryto pasirūpino, kad fontanas būtų išjungtas: „Nustos trykšti purslai, dings ir putos.“

O ką daryti toliau? Pasak A. Nugarienės, yra dvi galimybės: arba fontaną kruopščiai išvalyti ir pakeisti jame visą vandenį, arba putojantį skystį neutralizuoti kita chemine medžiaga.

,,Kol kas tariamės, kas efektyviau, skaičiuojame, kas pigiau. Sprendimą, žinoma, rasime.“, – sakė A. Nugarienė.

Ramybės skvere įrengta automatinė vaizdo stebėjimo ir filmavimo kamera, tad viliamasi, jog „proto bokštas“ bus nustatytas.

Prieš kelerius metus panašus „gudruolis“ putojančio skysčio buvo pripylęs į Knypavos aikštės fontaną. Jo asmenybę pavyko nustatyti – vyriškiui teko mokėti nemenką baudą.

IMG_7824 IMG_7816

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.