Kėdainiuose veikianti  padažų ir pagardų gamintoja „Daumantai LT“ yra viena iš penkiasdešimties Lietuvos įmonių, pasisakančių už skaidraus ir sąžiningo verslo principų diegimą. Prisijungdama prie šios iniciatyvos, ji jau kelerius metus palaiko pirmąjį Lietuvoje skaidrumo ženklą „Baltoji banga“.

„Baltosios bangos“ projekto vystytoja A. Rusteikienė (kairėje) ir J. Liutkienė, „Daumantai LT“ reklamos ir ryšių su visuomene specialistė, aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

„Baltosios bangos“ projekto vystytoja A. Rusteikienė (kairėje) ir J. Liutkienė, „Daumantai LT“ reklamos ir ryšių su visuomene specialistė, aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

„Vokeliams – ne“, „Nuslėptiems mokesčiams – ne“, „Kontrabandai – ne“ – šiais šūkiais Kėdainių rajone vadovaujasi ne tik „Daumantai LT“. Juos savo veikloje deklaruoja ir dar dvi rajono gamybinės įmonės – AB „Lifosa“ bei AB „Nordic Sugar Kėdainiai“.
„Džiugu, kad nors Kėdainiai – pakankamai nedidelis miestas, tačiau jame yra net trys gerą ir skaidrų verslą deklaruojančios įmonės“, – sakė Andželika Rusteikienė, projekto „Baltoji banga“ veiklos vystytoja.

Vysto etišką verslo kultūrą
„Tokios smulkesnės gamybinės įmonės kaip „Daumantai LT“ įrodo, kad gamyba, nors ir reikalaujanti daug resursų, nemažai darbo jėgos, gali būti skaidri, todėl gali kurti ir didesnę vertę.
Įmonei nesvarbu greitai užsidirbti pelno – jai svarbiau savo pačios reputacija, žinoma, ir darbuotojų bei pirkėjų poreikiai“, – pabrėžė pašnekovė.
„Baltosios bangos“ ženklas pirkėjui parodo, kad, rinkdamasis pažymėtą produkciją, jis neprisideda prie šešėlio didinimo mastų.
A. Rusteikienės teigimu, skaidrus ir sąžiningas verslas yra ir itin patraukli darbo vieta, ypač šiuolaikiniam jaunimui, savo akiratį jau spėjusiam praplėsti užsienyje. Be to, visada skaidrumą ir sąžiningumą deklaruojančios įmonės aktyviai bendrauja su vietos bendruomene, nepamirštami ir jos poreikiai.
„Juk nemaža dalis įmonių darbuotojų – vietos gyventojai“, – šyptelėjo A. Rusteikienė.
Dabartiniai „Baltosios bangos“ pionieriai – trys gamybinės rajono įmonės yra puikus pavyzdys kitiems, todėl pašnekovė įsitikinusi, kad artimiausiu metu rajone atsiras ir dar ne viena įmonė, pasiryžusi prisijungti prie etišką verslo kultūrą vystančių verslų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.