Dailės mokyklos mokytojai sugalvojo gražią tradiciją – Mokytojų dienos proga savo bendruomenei padovanoti pačių kūrybos darbų parodą. 

Vaikai susidomėję apžiūrinėjo Mindaugo Mažalio fotografijos naujienas.

Vaikai susidomėję apžiūrinėjo Mindaugo Mažalio fotografijos naujienas.

Antrąkart surengtoje parodoje aštuonių iš dešimties pedagogų fotografijų, tekstilės, odos, keramikos, tapybos darbai.
„Oho, kaip mūsų mokytojai moka gražiai tapyti ir piešti. Mes galvojome, kad jie tik mus moko, o patys nieko nedaro. Gal ir mus pamokys tokių naujovių, kaip patys sugeba“, – apžiūrinėdami naująją ekspoziciją mokytojų darbus gyrė mažiausieji Dailės mokyklos menininkai.
„Ši paroda kukli, bet šilta. Smagu, kad galime pasidžiaugti tuo, kuo gyvename. Norime save parodyti kitoje šviesoje. Iš tiesų neretai vaikai galvoja, kad esame sausuoliai teoretikai, tačiau mumyse slypi jautrios kūrybiškos asmenybės. O ir vieniems kitų kūrybą parodyti bei apžiūrėti pravartu. Mokytojai labai atsakingai ruošiasi parodai, ieško naujovių, eksperimentuoja. Kviečiame visus užsukti į Dailės mokyklą ir įvertinti mūsų pedagogų kūrinius“, – pristatydama ekspoziciją sakė įstaigos vadovė Vida Burbulienė.

Jovita Buinevičienė nustebino balandžio pirmosios nuotraukomis, kuriose įamžintos apsnigtos šakos.

Jovita Buinevičienė nustebino balandžio pirmosios nuotraukomis, kuriose įamžintos apsnigtos šakos.

Bene daugiausia dėmesio sulaukė iškiliausias Dailės mokyklos kūrėjas Bronius Rutkauskas, tačiau jis atsiprašė, kad šįkart atnešė senesnius darbus: „Ruošiuosi naujai personalinei parodai, kurią jau spalio 30 dieną pristatysiu Daugiakultūriame centre. Ten bus įvairių staigmenų. Nenorėjau jų išduoti, tad atnešiau senesnius darbus.“
Mindaugas Mažalis pristatė soliaografijos darbus. Tai – žaismingi fotografijos ieškojimai.
Mokytoja Inga Čičinskė parodė ne tik pačios gamintą popierių, bet ir batikos ant odos darbus.
Inga Nagreckienė išbandė naujovę – piešimą ant molio specialiu pieštuku, kurio pėdsakai nesudega degant darbą aukštoje temperatūroje. Be to, mokytoja Inga kuria ir drabužėlius vaikams, tad eksponuoja daugybę nuotraukų su mažaisiais išpuoštais modeliais.

Vida Burbulienė parodai sukūrė angelą, o Giedrė Nagreckienė visus pradžiugino originalia keramika.

Vida Burbulienė parodai sukūrė angelą, o Giedrė Nagreckienė visus pradžiugino originalia keramika.

Ypač smalsu vaikams buvo apžiūrėti Jovitos Buinevičienės fotografijas ant drobės. „Tose nuotraukose gal nieko keisto ir nebūtų. Juk įamžinau apsnigtas medžių šakas. Visas įdomumas tame, kad jas padariau balandžio pirmąją“, – šypsodamasi sakė J. Buinevičienė.
Pati mokyklos direktorė Vida Burbulienė specialiai šiai parodai sukūrė gobeleną ir nuvėlė baltutėlį angelą: „Kad mus visus saugotų ir globotų.“
Mokytojų kūrybinių darbų paroda Dailės mokykloje veiks iki lapričio ketvirtosios, tad visi, kas neabejingi kūrybai, mielai laukiami šiuose jaukiuose, šiltuose ir kūrybiškuose namuose.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.