Akmenių dvare (Pelėdnagių sen.) išvažiuojamąjį posėdį surengę Kėdainių Rotary klubo nariai išsirinko jau šešioliktąjį savo prezidentą – iš verslininko Gintauto Pelegrimo šias pareigas perėmė bendrovės „Lifosa“ administracijos direktorius Juozas Baniota.

Kėdainių Rotary klubo pareigas iš Gintauto Pelegrimo (dešinėje) perėmė Juozas Baniota.

Kėdainių Rotary klubo pareigas iš Gintauto Pelegrimo (dešinėje) perėmė Juozas Baniota.

„Mūsų darbai ne itin viešinami, tačiau per metus jų susikaupia nemažai: parėmėme ne vieną projektą, padėjome bendruomenės socialiniam centrui ir vaikų globos namams, skatinome tuberkuliozės prevenciją, tvarkėme Lietuvos geografinio vidurio aplinką ir Tūkstantmečio vardo ąžuolyną, o Gudžiūnų seniūnijoje įrengėme socialinį būstą“, – per savo vadovavimą atliktus darbus vardijo G. Pelegrimas.
Pareigas iš G. Pelegrimo perėmęs J. Baniota sakė sieksiąs, kad daugėtų klubo narių ir nebūtų pamiršti jau pradėti darbai.
„Žengiame į naują veiklos etapą, nes Lietuvos Rotary apygarda tampa savarankiška – atsiskiria nuo kolegų danų.
Tikiu, kad nuveiksime ne mažiau negu per ankstesnių klubo prezidentų kadencijas: tęsime bendradarbiavimą su įstaigomis, padėsime tiems, kuriems sunkiausia sudurti galą su galu.
Manau, kad reiktų pakeisti priėmimo į Rotary klubą tvarką – tai padėtų gausinti mūsų gretas. Kėdainiuose tikrai nestinga garbingų žmonių, vertų prisijungti prie mūsų“, – sakė J. Baniota.
Šiuo metu Kėdainių Rotary klubas vienija 20 narių. Aptarę nuveiktus bei suplanavę būsimus darbus, jie prisiminė, kad šiuo metu Brazilijoje vyksta pasaulio futbolo čempionatas ir surengė baudinių spyrimo varžytuves.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.