2015-ųjų metų sausio 1-osios naktį Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Greitosios medicinos pagalbos skyriaus medikų pagalbos šauktasi net 75 kartus – t. y. 22 kartais daugiau negu pernai.

new-year-1Iki gruodžio 31-osios diena vidurnakčio buvo palyginti ramu. Tačiau prasidėjus Naujiesiems, iškvietimai pasipylė vienas po kito.
Dviems paaugliams nuo pirotechnikos priemonių apdegė rankų plaštakos. Laimei, abi šios traumos – ne itin pavojingos: dvylikos metų berniuko tėvams atsisakius vykti į gydymo įstaigą, pagalba suteikta vietoje, o keturiolikos metų mergaitė buvo atvežta į Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių.
Šiemetinė Naujametė naktis išsiskyrė ir melagingų iškvietimų gausa – jų būta net šešių: du – prieš vidurnaktį (po vieną mieste bei kaime) ir keturi – po vidurnakčio (trys mieste ir vienas kaime).
Be reikalo greitoji medicinos pagalba skubėjo net į rajono pakraščius – Pernaravą ir Paežerius (Truskavos sen.).
Dėl neatsargumo ir slidžių takų šventinę naktį rajono gyventojai patyrė ne vieną kojų bei rankų traumą. Nemažai ir muštasi: tai – padauginto alkoholio pasekmė.
Iš viso į Priėmimo skyrių buvo atvežta 32, o į Kauno klinikas nukreipti keturi rajono gyventojai.
Per Kalėdas rajono gyventojai medikus dažniausiai kvietėsi dėl persivalgymo ir persigėrimo, o Naujųjų metų – dėl buitinių ir per muštynes patirtų traumų.
Medikų pagalbos daugiau prireikė miesto nei rajono kaimų gyventojams.
Parengta pagal Kėdainių PSPC atstovės viešiesiems ryšiams Astos Raicevičienės pranešimą

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.