„Esame gana draugiška bendruomenė, kuri turi įvairių norų, planų ir sumanymų, kaip padaryti gyvenimą kokybiškesnį. Suprantu, kad visus poreikius patenkinti nebus lengva, tad laukia nemažai ir diskusijų, ir pasitarimų“, – perėmęs Dotnuvos bendruomenės pirmininko vairą sakė Algimantas Čemalonskas. 

S. Grinkevičius gyrė dotnuviškius už jų įgyvendintą projektą, kuriuo įrengti inžineriniai tinklai: „Jūsų investicijos užkastos po žeme, tačiau jos labai prasmingai panaudotos norint gerinti gyvenimo kokybę.“

S. Grinkevičius gyrė dotnuviškius už jų įgyvendintą projektą, kuriuo įrengti inžineriniai tinklai: „Jūsų investicijos užkastos po žeme, tačiau jos labai prasmingai panaudotos norint gerinti gyvenimo kokybę.“

Naujajam bendruomenės pirmininkui teks spręsti ne tik ūkinius reikalus. Pastaruoju metu vis dažniau diskutuojama, jog galbūt reikėtų Dotnuvos seniūnijos administraciją perkelti į greta esančią Akademiją. „Kol kas vieningo atsakymo neturime. Yra įvairių nuomonių. Vieni sako, kad Dotnuva turi gilesnę istoriją, o Akademija tik naujadaras. Kiti svarsto, jog Akademija labiau seniūnijos centras ir visiems lengviau pasiekiama. O treti siūlo abu miestelius sujungti ir pavadinti vienu Dotnuvos vardu, tada jokių ginčų neliktų, nes dar viena Akademija, ir gana garsi, yra Kauno pašonėje“, – kaimynų nuomones dėstė A. Čemalonskas.
Dotnuviškiai aktyviai diskutuoja, kur ir kaip įsirengti nedidelį turgelį, kad jame saugiai ir tvarkingai būtų galima prekiauti ūkininkų ir ne tik jų produkcija.
Bene svarbiausiu klausimu šiuo metu dotnuviškiai įvardija pėsčiųjų tilto statybą per Dotnuvėlės upę. „Prieš daugelį metų už vienuolyno Jonas Balandis buvo pats pastatęs nediduką tiltelį, kuriuo žmonės sėkmingai keliaudavo į kapines. Tačiau bėda ta, kad kiekvieną pavasarį pakilęs upės vanduo tą tiltuką arba išardo, arba smarkiai apgadina. Pats laikas jį pastatyti tvirtą ir kapitalinį. Patys šiek tiek pinigėlių surinkome, tačiau lėšų tam reikalui reikia gana daug. Jau turime parengę projektą, gavę visus leidimus ir aišku, kad tilto statybai reikia kiek daugiau negu šimto tūkstančių litų“, – sakė A. Čemalonskas.
Dotnuviškių aktualijas išklausė ir rajono mero pavaduotoja Nijolė Naujokienė, ir Kėdainių rajono vietos veiklos grupės valdybos narys Saulius Grinkevičius. Jie patarė dotnuviškiams pabandyti parengti projektą ir mėginti gauti lėšų tilto statybai iš Europos Sąjungos investicinių fondų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.