Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla vykdo mainų projektą ,,Erasmus+ „C.L.E.V.E.R. – Children Learn English Very Easily and Rejoice“.

„Erasmus+“ projektas C.L.E.V.E.R. – puiki galimybė norintiems įgyti patirties, mokant 3–7 metų vaikus anglų kalbos, pagilinti savo žinias, pažinti kitą šalį ir kultūrą.

Sausio 14–20 dienomis projekto vykdymo grupės narės Jurgita Vaitiekūnienė ir Gintarė Ivaškevičiūtė-Dirdė lankėsi Portugalijoje, Fundação CEBI mokykloje. Vizito metu mokytojos 5 metų vaikams vedė anglų kalbos pamokėles, dalijosi gerąja patirtimi su projekto organizatoriais ir dalyviais.

Mokyklos bendruomenė projekto partneriams iš Lenkijos, Latvijos, Turkijos, Slovėnijos, Ispanijos, Italijos, Rumunijos ir Lietuvos parengė įdomią ir turiningą programą. Projekto dalyviai dalijosi patirtimi, idėjomis ir mokomąja medžiaga, turėjo galimybę sužinoti, su kokias iššūkiais susiduria vietos mokytojai bei švietimo sistema Portugalijoje.

Visos savaitės darbotvarkė buvo ypač įtempta. Darbo laikas persipynė su kultūrine, pažintine ir mokomąja savaitės programa. Projekto organizatoriai kvietė į ekskursijas po žymiausias Portugalijos vietas, organizavo įvairias edukacines veiklas.

Vizitas Portugalijos Fundação CEBI mokykloje mokytojoms suteikė vertingos profesinės patirties – buvo įdomu susipažinti su panašiu, kartu ir skirtingu mokyklos gyvenimu, kitokiomis darbo sąlygomis bei mokymo organizavimu, pasisemti naujų žinių ir įspūdžių.

Projekto grupės narė Jurgita Vaitiekūnienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.