Kėdainių motokrosininkai, atstovaujantys „Vedavo“ sporto klubui, turnyrinėje lentelėje stiprina savo pozicijas. Lietuvos taurės pirmenybėse po šešių etapų kėdainiškiai bendroje įskaitoje užima antrąją vietą.

Motokrosininkas Ignas Nomeika iškovojo pirmąją vietą 85cc grupėje ir „Vedavo“ komandai pelnė daugiausiai taškų.

Namų trasa buvo sėkminga – praėjusį šeštadienį Kėdainių motokroso trasoje vykusiose šešto etapo varžybose puikų važiavimą demonstravo ir taip reikalingų taškų uždirbo dauguma sporto klubo atstovų.
50cc klasėje antras atvažiavo Marius Adomaitis, 85cc klasėje nepralenkiamas buvo Ignas Nomeika, užėmęs pirmą vietą, Erlandas Mackonis liko ketvirtas. MX1 grupėje Karolis Peleckis atvažiavo trečias, MX2 grupėje taip pat trečias atvažiavo Argaudas Čepas, o 125 cc klasėje antras liko Nojus Gasiūnas.
MX2 M klasėje puikiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Benas Kestenis, o Matas Nomeika užėmė ketvirtąją vietą.
MX2 P klasėje trečias atvažiavo Žilvinas Danelaitis. O keleriškietis Deividas Mikutis šioje klasėje buvo nepralenkiamas ir atvažiavo pirmas.
Komandinėje įskaitoje „Vedavo“ klubas liko antras, nusileidęs „Žemaitijos“ sporto klubui.
Kalvarijoje sekėsi prasčiau
Penktajame etape, vykusiame Kalvarijos trasoje, „Vedavas“ buvo užsitikrinęs trečiąją vietą. 50 cc klasėje M. Adomaitis buvo antras, 85 cc klasėje N. Gasiūnas atvažiavo pirmas, I. Nomeika – antras, E. Mackonis – penktas. MX1 grupėje K. Peleckis liko ketvirtas, o A. Čepas MX2 klasėje – trečias.
MX2 M grupėje M. Nomeika liko ketvirtas, o veteranų klasėje Egidijus Adomaitis – šeštas.
Šiame sezone Lietuvos taurės motokroso varžybose paskutinis, septintasis, etapas vyks rugsėjo 20 dieną Plungės rajone. „Liko paskutinis taurės važiavimas. Labai tikimės galutinėje įskaitoje užimti antrąją vietą. Tačiau bet kokiu atveju trečiąją vietą, manau, pavyks išsaugoti ir ant prizininkų pakylos užlipti pavyks“, – sakė „Vedavo“ klubo vadovas Petras Nomeika.