Sekmadienį „Nevėžis“ namų stadione po atkaklios kovos rezultatu 1:2 nusileido svečiams iš Žemaitijos – Telšių „Džiugui“.

„Nevėžio” klubo direktorius Saulius Skibiniauskas.

Pirmieji įvartį įmušė svečiai, tad pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:1 mūsiškių nenaudai. Kamuolys į kėdainiečių vartus įskriejo ir antrajame kėlinyje, tačiau po atkaklių „Nevėžio“ pastangų Deividui Gražiui pavyko įmušti įvartį ir sušvelninti rezultatų. Deja, kitos kėdainiečių atakos nebuvo sėkmingos, tad teko pripažinti žemaičių pranašumą.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmoje lygoje rungtyniaujančiai mūsų miesto komandai nepavyko pakilti į aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje. Po penkiolikos sužaistų rungtynių „Nevėžis“ užima 8-ąją vietą. Iš viso LFF Pirmos lygos 16-ame ture varžosi penkiolika šalies komandų.

„Tokie rezultatai netenkina, tačiau sezonas dar nesibaigė, kalbėsimės, ieškosime sprendimų ir stengsimės gerinti padėtį turnyrinėje lentelėje, – po įtemptų varžybų teigė „Nevėžio“ futbolo klubo direktorius Saulius Skibiniauskas. – Vyrai daug treniruojasi, dirba, bet, nežinau kodėl, rezultatai yra štai tokie. Namuose pralaimėjome kelerias rungtynes. Silpnų vietų yra puolimo grandyje, reikia ją stiprinti. Gal šį kartą pritrūko ir sėkmės, nes vyrai tikrai stengėsi.“

Pasak klubo direktoriaus, bus ieškoma ir naujų žaidėjų, tačiau apie konkrečias pavardes kalbėti dar anksti. Naujovių komandoje jau įvyko – liepos pradžioje „Nevėžį“ papildė žaidėjai Arnoldas Trakšelis ir Martynas Vasiliauskas, perėję į komandą iš „A” lygoje rungtyniaujančio „Kauno Žalgirio”. Tuo tarpu „Nevėžis” atsisveikino su futbolininku iš Baltarusijos Kiryl Shreitar.

Stebint pastarąsias varžybas buvo akivaizdu, kad kėdainiečiams pritrūko ir saviškių sirgalių palaikymo, tad kviečiame palaikyti savo miesto komandą kitose rungtynėse, kurios vyks liepos 29 dieną. Po trumpos vasaros pertraukos pailsėjęs „Nevėžis“ savo miesto stadione susitiks su Tauragės „Tauru“.