Socialiai atsakingos įmonės „Daumantai LT“ darbuotojai lapkričio 20-ąją duris lankytojams ir darbams užvėrė jau nuo 15 valandos. Pagardų gamintojai išskubėjo į patį svarbiausią susitikimą – su savo šeimos nariais. 

Bendrovės „Daumantai LT“ tiekimo ir logistikos padalinio vadovas Virmantas Pikelis džiaugėsi, kad lapkričio 20-ąją iš darbo visas pagardų gamintojų kolektyvas galėjo išeiti anksčiau.

Bendrovės „Daumantai LT“ tiekimo ir logistikos padalinio vadovas Virmantas Pikelis džiaugėsi, kad lapkričio 20-ąją iš darbo visas pagardų gamintojų kolektyvas galėjo išeiti anksčiau.

Inovatyvios įmonės „Daumantai LT“ kolektyvas tądien anksčiau sugrįžo namo, nes prisijungė prie įmonės EIKA iniciatyvos švęsti NAMŲ DIENĄ.
Daugiau nei dešimtmetį UAB „Daumantai LT“ darbuotojai anksčiau namo grįžta kiekvieną penktadienį, o darbo savaitės metu pietų pertrauka jiems nėra sutrumpinta, todėl natūralu, kad bendrovės vadovai iš karto atkreipė dėmesį į tokį sumanymą ir įtraukė kolektyvą į akciją „Namų diena”.

Kūrybiškas darbo ir laisvalaikio derinimas
Įmonės vadovas visuomeniškas pilietis Saulius Grinkevičius taip pat kartu su kolektyvu užvėrė įmonės duris. „Pirmiausia darbo laiką reikia išnaudoti tik darbui, tada jo tikrai pakaks ir šeimai, ir namams. Tie, kurie didžiuojasi viršvalandžiais, kenkia ne tik sau ir artimiesiems, bet ir visam kolektyvui. Mano požiūriu, reikia teisingai susidėlioti prioritetus, o svarbiausia atidžiai planuoti dienos ir savaitės darbus bei kitus užsiėmimus“, – sakė ne vieną papildomą veiklą turintis verslininkas.
Neseniai atliktoje įmonės darbuotojų apklausoje moterys teiginį „Ar jūsų darbe yra gerbiamas poreikis derinti darbą ir asmeninį gyvenimą“ penkiabalėje sistemoje įvertino daugiau kaip 4 balais.

Skatina darbuotojus
UAB „Daumanatai LT“ darbuotojams skatinti ir lojalumui didinti taikomas visas priemonių rinkinys: mokamos išmokos už inovatyvius pasiūlymus, aukštus rezultatus, teikiami vertingi apdovanojimai ir premijos už išdirbtus metus įmonėje išleidžiant į pensiją, rengiami konkursai, jų nugalėtojams skiriamos piniginės premijos, organizuojamos įmonės šventės ir ekskursijos darbuotojams bei jų vaikams, darbuotojai draudžiami, jiems sudarytos sąlygos kelti kvalifikaciją, dalinai finansuojamos studijos, sudaryta galimybė dirbti iš namų. Darbuotojai skatinami teikti pasiūlymus dėl gamybos ir įmonės valdymo tobulinimo.

Iš visko galima pasijuokti
Tačiau puikų humoro jausmą turintis ir sveikai paprovokuoti nevengiantis kolektyvas penktadienio rytą paklausti, ką veikėte vakar namuose, šmaikštavo: ,,Susisodinęs šeimą garsiai skaičiau Kanto veikalus“, „Per dvi valandas iki namų „nespėjau pareiti“, o viengungiai replikavo − „Verkiau, kad neturiu šeimos“.

Spėjo nuveikti daugiau
Iš tiesų darbštaus kolektyvo nariai, sugrįžę į namus, nuveikė tai, kam kartais darbo dieną tiesiog pritrūksta laiko. Visi jie tiesiog skyrė daugiau laiko sau ir savo namams.
Žmonės ir skaitė, ir mezgė, ne vienas pradžiugino šeimą skania vakariene, pabendravo su vaikais, pažiūrėjo gerą filmą, pasiklausė muzikos, susitvarkė namus, kai kas užsuko pas siuvėją. Neseniai į kolektyvą įsiliejęs eksporto vadybininkas Lauras Jagminas sakė, kad taip anksti grįžęs namo labai nustebino savo mamą. Tą laiką jie ir praleido kartu. „Daumantų” pagardų kūrėjas Algis Kairys, kurio vaikai jau suaugę ir gyvena atskirai, o pastaruoju metu jo pamėgti darbai vasarnamyje ir sode jau pasibaigę, pripuolė prie išsiilgto ir šiek tiek apleisto pastaruoju metu hobio – fotografijos.
„Daumantai LT“ kolektyvo vadovas Saulius Grinkevičius palaiko požiūrį, kad namai yra branginama vertybė ir privalo būti prioritetų sąraše. „Blogai, jeigu namai tampa tik vieta, kur įpuolame vien pernakvoti. Bet tik mes patys galime tą požiūrį keisti“, − sakė Saulius Grinkevičius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.