Paskutinį spalio šeštadienį, spalio 28 d. vyks naktinio klubo „Jungle“ naujojo sezono atidarymas, Helovino šventė ir žaviosios Gabrielės Goštautaitės Grigonės garso koncertas. Gabrielė pabrėžia siekianti klausytojams perduoti savąjį muzikos interpretavimą.

„Kartais labai netikėtą, nes niekada nespraudžiu savęs į jokius rėmus. Ieškau naujų galimybių ir įkvėpimo semiuos iš supančios aplinkos bei vidinių fantazijų. Vertinu natūralumą, nuoširdumą, orginalumą ir visa tai stengiuosi perteikti savo dainose“, – sako Gabrielė.

Vakaro metu vyks kūrybinės jaunų, entuziastingų fotografų dueto, Monikos ir Giedriaus unikalaus, analogų kol kas Lietuvoje neturinčio, fotografijų projekto „Feel the Light“ fotosesijos.  Vakarėlio dalyviai kviečiami įsiamžinti nemokamai. Fotografai kuria įspūdingas fotografijas piešimo šviesa technika, taip tarsi atskleisdami fotografijos ir dailės sintezę, kai aplinka tampa „popieriumi“, „teptuku“ – šviesa, o piešinius fiksuoja – fotoaparatas.

Renginio atmosfera – vienas svarbiausių renginio aspektų, todėl vakarą papildys lazerių šviesos, dūmų efektai ir fotosesijos nuotraukų prezentacija dideliame ekrane šokių salėje. Labai laukiame pasipuošusių Helovino tematika. Naktinis klubas „Jungle“ žada ypač spalvotą ir kupiną emocijų artėjantį sezoną, sekite naujienas.

Naktinis klube „Jungle“ Tilto g. 2, Kėdainiai.

Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/junglenaktinisklubas/?ref=bookmarks

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.