Kėdainių muzikos mokykla jau du mėnesius neturi direktoriaus. Ir nors jo pareigas laikinai eina direktoriaus pavaduotoja Irena Kaupienė, ugdymo įstaigoje dirbantys darbuotojai pripažįsta, kad tenka susitelkus bendromis jėgomis užpildyti nesančio direktoriaus trūkumą. 

Konkursas Kėdainių muzikos mokyklos direktoriaus pareigoms užimti planuojamas tik sausio mėnesį.

Konkursas Kėdainių muzikos mokyklos direktoriaus pareigoms užimti planuojamas tik sausio mėnesį.

Nuo šių metų rugsėjo pirmosios kolektyvas dirba be direktoriaus, nes pareigas eiti atsisakė buvęs ilgametis Muzikos mokyklos direktorius Petras Labeckis. Tiesa, nors ir nebedirektoriauja, jis mokykloje liko dirbti liko mokytoju – vaikams dėsto akordeono specialybę.
Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius teigė, kad tokia susidariusi situacija nėra normali, todėl jau netrukus, per savaitę, paaiškės konkurso data. „Per savaitę preliminariai žinosim, kada ministerija mums paskelbs konkurso naujo direktoriaus pareigoms užimti datą – planuojame, kad ji turėtų būti sausio mėnesio pradžioje“, – „Kėdainių mugei“ sakė J. Lukoševičius.
Jis teigė iki šiol nežinantis galimų pretendentų, mat konkursas bus vykdomas pagal naują Švietimo ministerijos patvirtintą tvarką. „Pagal naująją tvarką, pretendentai turi važiuoti į Vilnių, į Nacionalinę mokyklų vertinimo agentūrą, kurioje turės nusistatyti savo kompetencijų lygį, ir tik tuomet su šia pažyma galės dalyvauti konkurse“, – konkurso tvarką pristatė pašnekovas. Jis pridūrė, kad pagal šią naująją tvarką buvo paskirta ir dabartinė Labūnavos mokyklos direktorė. Iki šiol dar nėra žinomas nė vienas galimas pretendentas užimti direktoriaus kėdę.

Su Dailės mokykla nejungs
Jis tvirtai paneigė gandus, esą Muzikos mokykla bus sujungta su kita meninės pakraipos ugdymo įstaiga – Dailės mokykla. „Švietimo įstaigų tinklo pertvarkos planas iki 2015 metų jau yra patvirtintas – ten tokios įstaigų jungimo nuostatos nėra. Dabartinėmis sąlygomis sujungdami šias dvi įstaigas mes nieko nelaimėtume – mokyklų pastatai normalūs, o į kurį nors vieną pastatą dviejų mokyklų tikrai nesukelsime“, – komentavo Švietimo skyriaus vedėjas.

About The Author

Related Posts

3 Responses

 1. Saulius

  Nelogiski dalykai toje Lietuvoje dedasi: viena vetrus, garsiai triubijama apie butinybe daugiau teisiu suteikti savivaldybems, o kita vertus – rajonines mokyklos vadovu negalima tapti be Vilniaus palaiminimo… Idomu, ka apie tai mano nemenkas burelis i Seima isrinktu kedaainieciu?

  Atsakyti
 2. Sauliui

  Apie tokius nekedainietiskus palaiminimus geriau neminekite Kedainiu parinktiems darbukams.Pastatys savo statytini darbuka arba koki matematika pasodins.
  Tik tiek gerai ,kad ne kokius 20 ar 30 metu vadovaus,laikai vis del to keiciasi.

  Atsakyti
 3. Deja, deja

  Deja, deja, Sauliui skirtame atsakyme teisybes tikrai yra… Bet Švietimo ir mokslo ministerijai juk taip pat vadovauja darbiukas…

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.