Kėdainių miesto šventę praturtino gausi svečių delegacija iš Naisių. Jie kėdainiečiams pristatė projektą „Mažoji Lietuvos kultūros sostinė – Naisiai 2015“, dalino informaciją apie šį, visoje Lietuvoje puikiai žinomą, miestelį, jo gyventojus ir renginius.

14_saskrydis_2015_07Ketvirtadienio pavakarę Knypavos rinkoje „Naisių vasaros“ teatras miestiečiams dovanojo muzikinį spektaklį „Beprotiškai fantastiškos maestro Vytauto Kernagio dainos“.

Penktadienį su kėdainiečiais bei Kėdainių rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi susitiko ir kultūros mecenatas, Mažųjų kultūros sostinių judėjimo iniciatorius, projektų „Naisių vasara“ sumanytojas Ramūnas Karbauskis. Rajono meras padėkojo naisiškiams už gražią bičiulystę ir pakvietė bendrauti ir bendradarbiauti ir ateityje.

Ne pirmą kartą kėdainiečių renginius remiantis R. Karbauskis teigė, kad ypač smagu padėti toms bendruomenėms, kurios jungiasi prie blaivių švenčių organizavimo.

13_saskrydis_2015_07„Mes jau ne vieną kėdainiečių šventę rėmėme. Ypač smagu buvo prisidėti prie Agurkų šventės, kuri šįmet vyko be alkoholio. Manau, kad kėdainiečiai prisijungs prie tų, kurie šventes švenčia blaiviai. Man malonu padėti žmonėms, kurie lanko Naisius, su jų žmonėmis bendrauja. Esu matęs daugybę kėdainiečių Naisiuose, tad nutariau dar labiau priartinti šį miestelį prie Kėdainių. Kadangi Naisiai šįmet yra mažoji kultūros sostinė, tai mes, prisidėdami prie Kėdainių šventės, savotiškai reklamuojame patys save. Kėdainiečiams linkiu turiningo gyvenimo, prasmingų darbų bei gražių pramogų“, – sakė R. Karbauskis.

[tribulant_slideshow gallery_id=“115″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.