o Pašiliuose gaisrininkai gelbėjo tvarte pargriuvusią karvę

Priešgaisrinės tarnybos gelbėtojams savaitgalį daugiausiai rūpesčių kėlė liepsnojanti pernykštė žolė – ji degė įvairiose rajono vietose.

Motokroso trasoje ugniagesiai plušėjo kelias valandas.

Motokroso trasoje ugniagesiai plušėjo kelias valandas.

Bene daugiausiai rūpesčio sukėlė penktadienį vakare Kėdainių pakraštyje užsiliepsnojusi motokroso trasa. Ugnyje skendo kelių hektarų plotas, o juodų dūmų debesys sklido ir į miestą.
Kėdainiečių iškviesti ugniagesiai motokroso trasoje plušėjo kelias valandas. Jų pastangomis didesnių nuostolių buvo išvengta – nei į Nevėžio pakrančių krūmynus, nei į pastatus liepsnos nepersimetė, nepakenkta ir netoliese žemės paviršiuje nutiestoms miesto šiluminėms trasoms.
Pasak Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Virginijaus Stogevičiaus, motokrose trasa liepsnoja kone kiekvieną pavasarį. Neatmetama, kad po žiemos styrančias sausas pernykštes žoles joje kažkas padega tyčia.
Kiek neįprasto iškvietimo savaitgalį būta į Pašilius – paskambinęs šeimininkas prašė gelbėti tvarte įstrigusią karvę.
Atvykę gelbėtojai konstatavo, kad išsigandęs šeimininkas ne visiškai teisingai suvokė situaciją – karvė tvarte buvo ne įstrigusi, o tiesiog parvirtusi.
,,Matėsi, kad gyvulys serga ir tiesiog neįstengia stovėti ant kojų. Šiek tiek pavilkome jį į šalį ir patarėme šeimininkui kviestis veterinarą“, – sakė Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Saulius Meleška.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Alvydas

    Kažin, ar ne patys motokrosininkai tą trasą padega? Tngi nušienauti pernykščius žolių stagarus, tad brūkšteli degtuką ir ramu…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.