Moteriškų drabužių parduotuvė „Ananda“ Kėdainiuose atveria jau antrąją parduotuvę, kuri skirta visoms savo išskirtinį stilių puoselėjančioms merginoms ir moterims.

img_7058Erdvi ir jauki prekybinė erdvė, platus įvairių moteriškų drabužių pasirinkimas, malonios pardavėjos bei prieinamos kainos – visa tai rasite naujojoje „Anandoje“.
Moteriškų drabužių parduotuvę rasite buvusiose, tačiau atsinaujinusiose patalpose J. Basanavičiaus gatvėje 89 (netoli prekyvietės).
Kėdainietės jau spėjo pamėgti šios drabužių parduotuvės siūlomą asortimentą, skirtą tiek kiekvienai dienai, tiek laisvalaikiui, tiek įvairioms šventinėms progoms. Juolab kad artėjančios didžiosios žiemos šventės kiekvieną moterį priverčia vis dažniau pagalvoti, kaip atrodyti gražiai ir stilingai tiek jaukiame šeimos susibūrime, tiek darbo kolektyvo vakarėlyje. Juk netrukus pasitiksime ir Naujuosius metus, kuriuos švęsti rekomenduojama apsirengus ryškius ir išskirtinius drabužius. img_7050
Įvairių stilių ir kirpimo suknelės, sijonai, moteriškos kelnės, palaidinės, madingosios glaustinukės, švarkai, megztukai… Visa tai ir dar daugiau rasite atsinaujinusioje „Anandos“ parduotuvėje.
Madistės taip pat ras sau patinkančių drabužių, puoštų odos, kailio detalėmis, įvairiais siuviniais. Pastarieji dabar yra ypač madingi.
Be to, čia galėsite įsigyti įvairių moteriškų papuošalų ir aksesuarų, rasite ir platų madingų rankinių pasirinkimą.
Šioje parduotuvėje, įsikūrusioje J. Basanavičiaus g. 89, rasite įvairių dydžių moteriškų drabužių – nuo mažiausiųjų iki 48 dydžio.
Didesnių dydžių moteriškų drabužių parduotuvė įsikūrusi priešais Ramybės skverą adresu J. Basanavičiaus g. 67–2. (Šalia ramybes skvero fontano, perėjus perėją, reguliuojamą šviesoforu, laipteliais žemyn ir į kairę).  Čia kviečiamos apsilankyti moterys, mėgstančios madingai ir gražiai atrodyti, tačiau nešiojančios didesnių dydžių drabužius.
Ištikimos „Anandos“ pirkėjos žino, kad drabužių kainos čia prieinamos. Pavyzdžiui, puošnią ir dailią suknelę galite įsigyti neviršydamos 45 eurų sumos!
Parduotuvėje dirbančios konsultantės su malonumu patars ir padės išsirinkti tinkamiausią drabužių ansamblį kiekvienai progai.

Užsukite ir įsitikinkite pačios!


Moteriškų drabužių parduotuvę „Ananda“ rasite:

J. Basanavičiaus g. 89, Kėdainiai (prekybinė erdvė šalia prekyvietės ir parduotuvės „Lidl“ ).
Laukiame jūsų darbo dienomis nuo 10 iki 18 val., šeštadieniais nuo 10 iki 15 val.
Didelių dydžių moteriškų drabužių parduotuvę rasite J. Basanavičiaus g. 67–2

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.