Jau kuris laikas „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos sporto salėje kartą per savaitę susirinkusi margaspalvė tinklinio entuziastų grupė lieja prakaitą mokydamiesi šios sporto šakos paslapčių.

Prieš varžybas visi dalyviai apšilo bendroje mankštoje.

Prieš varžybas visi dalyviai apšilo bendroje mankštoje.

„Nors krepšinis ir futbolas mums yra pačios mėgstamiausios sporto šakos, tačiau ne visi gali jas sportuoti. Mes pasirinkome patį universaliausią sportą – tinklinį. Netruko mokykloje susiburti iki 20 mokytojų, kurie panoro išmokti žaisti tinklinį. Atsiradus pirmiesiems entuziastams prisijungti pasiūlėme mokinių tėvams. Jie neatsispyrė pasiūlymui pajudėti. O nuo tėvų neatsiliko ir vaikai“, – draugystės su tinkliniu pradžią prisiminė kūno kultūros mokytojas Rytis Karnatka.
Vien treniruotėmis aušriečiai neapsiriboja. Šią savaitę mokykloje vyko jau antrasis mokinių, jų tėvų ir mokytojų draugiškas tinklinio turnyras.
Pasak „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, neformalus bendravimas labai sėkmingai suartina ne tik pedagogų kolektyvą, bet ir visą įstaigos bendruomenę. „Jau kuris laikas kalbama apie tėvų abejingumą vaikų mokyklai. Mes ieškome būdų, kaip tą nuomonę pakeisti. Siūlome ne tik sausus pokalbius, bet ir įdomią bei naudingą veiklą. Sportas padeda ne tik tapti draugiškesniais, bet ir veiklesniais, sveikesniais ir entuziastingesniais. Manome, jog ateityje pasiūlysime ir daugiau bendrų projektų su tėvais“, – sveikindamas turnyro dalyvius sakė mokyklos vadovas.
Po porą valandų trukusių varžybų paaiškėjo, kad geriausiai tinklinio pamokas išmoko „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos mokytojai, kurie draugiškame turnyre iškovojo pirmąją vietą. Antroji vieta teko atkakliai kovojusiems tėveliams, o treti liko jauniausieji dalyviai – mokiniai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.