S. Grinkevičius (antras iš dešinės) "Duokime jauniems žmonėms veikti, įgyvendinti savo idėjas ir jie bus dar didesni patriotai".

S. Grinkevičius (antras iš dešinės) „Duokime jauniems žmonėms veikti, įgyvendinti savo idėjas ir jie bus dar didesni patriotai“.

Ar pakartotume Baltijos kelią? Kaip šiandien lietuviai vertina laisvę? Ar esame pakankamai pilietiški? Ar sunku būti patriotu? Tokius klausimus kartu su moksleiviais ir Lietuvos visuomenės veikėjais nagrinėjo Kėdainių rajono politikas, UAB „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius.

Verslininkas palaikė Lietuvos moksleivių iniciatyvą ir atsiliepė į kvietimą dalyvauti diskusijoje Vilniuje prie Baltojo tilto „Patriotiškumas ir pilietiškumas – nesuderinama?“. Diskusija, skirta Baltijos kelio 25-ečiui paminėti, buvo vienas iš pilietinių iniciatyvų dienos „Koks tu ir aš – tokia ir Lietuva“ renginių. Pilietinių iniciatyvų dienoje dalyvavo pilietiškumą skatinančios jaunimo organizacijos, kurios pristatė savo veiklą ir rengė diskusija, akcijas ir pramogas. Pilietinių iniciatyvų dieną organizavo Lietuvos moksleivių sąjunga.

Baltosios bangos judėjimo narys ir verslininkas yra įsitikinęs, kad be patriotiškumo nebus pilietiškumo. Diskusijoje „Patriotiškumas ir pilietiškumas – nesuderinama?“ be UAB „Daumantai LT“ direktoriaus S. Grinkevičiaus savo pozicijas gynė filologė Marija Aušrinė Pavilionienė, politikas Gintaras Steponavičius, signataras Algirdas Endriukaitis bei Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Mantas Zakarka. Diskusiją moderavo Dominykas Vaitiekūnas.

Esu nustebintas, kad moksleiviai, kurie apie Baltijos kelyje patirtą vienybės jausmą girdėjo tik iš savo tėvų ar mokytojų, sugalvojo tiek daug įvairių ir prasmingų akcijų. Pastebiu, kad dabar daugiau jaunų žmonių turi labai stiprią ir aiškią pilietinę poziciją. Duokime jauniems žmonėms veikti, įgyvendinti savo idėjas ir jie bus dar didesni patriotai. “ – sakė S. Grinkevičius. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.