Jau šių metų spalio 18 dieną MO muziejus atvers duris ir kvies patirti meną naujoje kultūrinėje erdvėje. MO yra visos Lietuvos muziejus, kuriame bus pristatomas Lietuvos dailės aukso fondas nuo 1950-ųjų iki šių dienų platesniame kultūriniame ir pasauliniame kontekste.

Tikimės, kad šis kultūrinis įvykis atvers naujas galimybes prasmingai praleisti laiką, lankantis Vilniuje.

MO muziejuje lauks ne tik parodos, bet ir renginiai, kino seansai bei susitikimai su menininkais.

Iš pirmų lūpų išgirsite, kaip privatus MO muziejus susikūrė, kokius atvirus kultūrinius projektus „muziejus be sienų“ jau įgyvendino, kokias meno edukacijos knygas išleido ir kuo ypatingas muziejaus pastatas.

Kviečiame kėdainiečius susitikti ir sužinoti daugiau apie MO muziejų!

Susitikimo vieta: Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka

Laikas: gegužės 22 d., 17 val.

Facebook renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/624967474509784/

MO muziejus – (iki 2017 m. birželio 7 d. veikęs kaip Modernaus meno centras (MMC)). Tai Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva 2009 m. įsteigta viešoji įstaiga, veikianti kaip muziejus be sienų. Šiuo metu yra statomas muziejus Vilniaus centre (buvusioje kino teatro „Lietuva“ vietoje), kuris duris atvers 2018 metų rudenį. Tai yra pozityvus pokytis nusistovėjusiame Lietuvos kultūriniame gyvenime, nes MO muziejus ne tik pristatys Lietuvos moderniojo meno kolekciją nuo 1950 metų iki šių dienų, bet burs bendruomenę, taps kultūros centru Vilniuje ir motyvuos būti aktyviais, drąsiais, laisvais ir kultūringais piliečiais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.