Šią savaitę Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje iš Josvainių kilusiai Emilijai Adomaitytei teko galimybė atlikti praktiką. Kartu su dar keliais projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyviais apie socialinę politiką, socia­lines paslaugas, vaiko teisių stiprinimą diskutavo pats socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Būsimai politikos mokslų studentei Emilijai ypač įdomu vykstanti vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarka, kaip sprendžiami jaunimo užimtumo klausimai, neseniai visuomenei pristatyta Lietuvos darbo biržos ir teritorinių darbo biržų pertvarka, pabėgėlių bei tremtinių klausimai.

„Mane labai maloniai nustebino Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje dirbantys šilti žmonės, kurių akyse dirbant žybsi ugnelė. O ministras Linas Kukuraitis veikiausiai pats tikriausias mano sutiktas valdžios atstovas, kurio komandos ir paties darbui bei širdžiai norisi sakyti tik komplimentus. Pirmoji diena prabėgo taip turiningai, kaip net negalėjau tikėtis, todėl AČIŪ, kad turiu galimybę džiaugtis tokiais svarbiais darbais mūsų Tėvynei ir tikėti, jog ateityje ir pati galėsiu dėl mūsų šalies nudirbti didingų darbų“, – įspūdžiais dalinosi Emilija.

Šią savaitę jaunieji šešėliniai so­cialinės apsaugos ir darbo ministrai taip pat susipažino su ministerijai pavaldžių įstaigų veikla, turėjo galimybę dalyvauti darbo inspektorių reide, apsilankyti „Vaikų linijoje“ bei Vilniaus SOS vaikų kaime bei dalyvauti kitose veiklose.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.