Balandžio 27-osios – Medicinos darbuotojų dienos  –išvakarėse  Kėdainių kultūros centre rajono gydytojams ir slaugytojams surengtą šventę vainikavo trečią kartą organizuotas Metų medicinos darbuotojo konkursas.

Metų medikės vardas suteiktas Pernaravos kaimo gydytojai Audronei Pacevičienei (trečia iš dešinės).

Metų medikės vardas suteiktas Pernaravos kaimo gydytojai Audronei Pacevičienei (trečia iš dešinės).

Šįkart konkursui buvo pateikti septyni kandidatai: Gražina Sinkevičienė, VšĮ Kėdainių ligoninės gydytoja otorinolaringologė, Rimas Randakevičius, VšĮ Kėdainių ligoninės gydytojas chirurgas, Vyda Činikienė, VšĮ Kėdainių ligoninės Vaikų-kūdikių skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja, Audronė Pacevičienė, VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Pernaravos ambulatorijos vedėja, bendrosios praktikos gydytoja, Jūratė Tylienė, VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Gudžiūnų ambulatorijos administratorė, bendrosios praktikos slaugytoja, Lolita Menčikovienė, Kauno visuomenės sveikatos centro Kėdainių skyriaus vyriausioji specialistė – epidemiologė ir Raimonda Užkuraitytė, Kėdainių šeimos klinikos bendrosios praktikos gydytoja.
Gydė ir vaikus, ir suaugusiuosius
Ilgai diskutavusi ir tarusis komisija Metų medicinos darbuotojo titulą skyrė kukliai Pernaravos kaimo gydytojai Audronei Pacevičienei. Moteris prisipažino, kad tokio įvertinimo tikrai nesitikėjo: „Man geriau dirbti su žmonėmis, nesu pratusi prie pagyrų ir komplimentų.“
Pernaravos ambulatorijoje A. Pacevičienė dirba nuo 1984 metų, kai į čia įkurtą dar naują ambulatoriją ji buvo atsiųsta kaip jauna internė. Pradėjo dirbti viena, tad teko gydyti ir vaikus, ir suaugusiuosius.
Tuomet A. Pacevičienė turėjo mažai laisvadienių, ligoniai ją kviesdavo ir savaitgaliais, ir vakarais. Dabar iškvietimų jau mažiau, ligos kitokios, dažnai jos sunkiau gydomos.
,,Kelis kartus bandžiau išvažiuoti iš Pernaravos, bet per sunku buvo palikti savo pacientus, esame kaip viena šeima“, – prisipažino A. Pacevičienė.
Kūrybiškiausi – odontologai
Rajono medikai buvo pakviesti dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kur galėjo savaip demonstruoti savo darbo kaitą ir raidą.
Kūrybiškiausiu pripažintas Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Dantų gydymo skyriaus kolektyvas.
Krašto medikus sveikino ne tik rajono vadovai, mažieji pacientai, bet ir kolegos. Šventinį vakarą vainikavo vokalinės grupės „Quorum“ koncertas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.