Miesto parke mediniai suolai niokojami pastoviai.

Miesto parke mediniai suolai niokojami pastoviai.

Metalo vagys stebina savo įžūlumu – juodiems savo darbams ne tik pasirinkę atvirą miesto parko teritoriją, bet ir laiką – patį dienos įkarštį.

Rugpjūčio 19 dieną, antradienį, miesto parke besidarbuojantis darbininkas pastebėjo, kad ardomas prie salų esantis medinis suoliukas. Prie jo sukiojosi du vyrai – 29 metų E. V. ir 52 metų A. P. Užklausti, ką čia veikiantys, jie šiurkščiai atsakę nesikišti ne į savo reikalus.

Tačiau darbininkas supratęs, kad vyrai ardo suolą norėdami pavogti sunkias, ketaus metalo suolelio kojas. Tuoj pat iškviesti policijos pareigūnai sučiupo ilgapirščius.

Vis dėlto, vieną suolą jie sugebėjo sulaužyti nepataisomai – Kėdainių miesto seniūnijai jie padarė pusantro tūkstančio litų nuostolių, kuriuos patys ir turės atlyginti.

Niokoja jaunimas, metalo vagys
Pasak parko priežiūros specialistės Genovaitės Filimonovos, parko suoleliai niokojami nuolat.

„Štai ir dabar yra keli apniokoti suoleliai. Vienus jų niokoja energijos kur neturintis išlieti jaunimas, kitus – metalo vagys. Pastaruosius vilioja suolų geležinės dalys, pagamintos iš ketaus. Medines suolų dalis jie visuomet išmėto“, – sakė pašnekovė. Nors ir tenka pastoviai tvarkyti niokojamus suolelius, artimiausiu metu tikimasi juos visus sutvarkyti.

Suoliukai traukia ne tik poilsiautojus, bet ir vagis.

Suoliukai traukia ne tik poilsiautojus, bet ir vagis.

Kėdainių miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius tvirtino, kad suolai laužomi visame mieste.

Suskaičiuota, kad nuo to momento, kai buvo pastatyti, iš viso mieste jau pavogti 4 suolai, dar 5 – 6 yra sulaužyti. Dalis jų atsiranda metalo supirktuvėse.

Ieško ir patys
Suoliukai niokojami ne tik miesto, bet ir kaimiškųjų vietų poilsio zonose. „Kėdainių mugė“ jau rašė, kad du mediniai suolai, šiukšliadėžė dingo prie Bakainių piliakalnio esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Statiniai žmonių poreikiams spėjo pasitarnauti vos pusmetį laiko. Pilietiški gyventojai savo jėgomis pasiryžę surasti ilgapirščius.

About The Author

Related Posts

3 Responses

 1. VilmantėLan

  Nesuprantu kuo užkliūna tiems žmonės tie lauko suoliukai. Po to tie patys niokotojai ir vagiliautojai eina ir dejuoja, kad nėra kur prisėsti. Darosi pikta, kai vieni stengiasi savo jėgomis viską pataisyti, o kiti iškart puola niokoti.

  Atsakyti
 2. Na

  Iš tikrųjų, tai pagaliau reikia patikrinti metalo laužo supirktuves ir giežtai nubausti tokias, kurios superka tokį laužą, kuris aiškiai matosi, kad yra vogtas. Vagišiai neturės, kur taip lengvai parduoti.

  Atsakyti
 3. Dileta

  Na o aš galiu pagirti, kad suoliukai dabar nėra taip masiškai laužomi, niokojami. Situacija tikrai pasikeitusi. Na, bent jau mano aplinkoje.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.