Lenkijoje vykusiose tradicinėse žvejų varžybose, kuriose rungėsi Lenkijos, Lietuvos, Vokietijos, Slovakijos komandos, sėkmė šypsojosi mūsų krašto atstovams. 

Puikių rezultatų Lenkijoje pasiekusius žvejus pasveikino rajono meras R. Diliūnas.

Puikių rezultatų Lenkijoje pasiekusius žvejus pasveikino rajono meras R. Diliūnas.

Kėdainių rajonui atstovavę „Lifosos meškeriotojų“ klubo nariai, žvejoję plūdine meškere, užėmė pirmąją vietą, už nugaros palikę Branderburgo ir Saksen-Anhalto žemių, Torūnės, Katovicų ir Zeliona Gura apskričių rinktines. Aukso medaliai šiame turnyre po penkerių metų pertraukos įteikti Audriui ir Izidoriui Unikams, Linai Jackaitytei, Ryčiui Bitinui ir Valerijui Kuzminychui.
Tarp besivaržančių spiningu kėdainiečių rinktinė buvo trečia. Vytautas Šidlauskas ir Henrikas Miškinis į priekį praleido tik dvi lenkų komandas. Bronzinės vietos rezultatą Kėdainių duetui garantavo du 42 ir 47 cm ilgio upėtakiai. „Gaila, kad varžybų pabaigoje Vytauto pagauta lydeka pritrūko kelių centimetrų iki leistinų gaudyti ribos. Šie keli centimetrai būtų leidę palypėti dar laipteliu aukščiau“, – sakė „Lifosos meškeriotojų“ klubo vadovas Raimundas Barkauskas.
Delegacijos vadovo, rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gedimino Misiaus teigimu, Kėdainiams atstovavusios komandos buvo gerai techniškai pasiruošusios: „Su tinkama meškeriojimo strategija patyrę meškeriotojai pasiekė daug geresnių rezultatų negu pernai.“
Patys žvejai sakė, kad šios varžybos buvo labai aukšto lygio. „Turėjome stiprią konkurenciją. Dvejus metus Lenkijoje vis likdavome paskutiniai, o šįkart mums nusišypsojo sėkmė – viena komanda tapo čempione, o kita – prizininke. Smagu dėl kolektyvo, kurio pastangos buvo vainikuotos puikiais rezultatais“, – sakė R. Barkauskas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.