Grožio salono, įsikūrusio pačiame Kėdainių centre, po „Pegaso“ knygynu, kirpėjų kolektyvas jau dabar pradėjo dalyti šventines kalėdines dovanas. Globos namų „Saulutė“ merginos vieną rytmetį šiame grožio salone buvo papuoštos naujomis šukuosenomis. „Merginos iš kirpyklos grįžo kaip ant sparnų, labai patenkintos ir laimingos, vis staipėsi prieš veidrodį ir neapsakomai džiaugėsi savo nauju įvaizdžiu“, – kalbėjo šio sumanymo iniciatorė globos namų direktoriaus pavaduotoja Vilma Juškevičienė. 

Kirpėja Aušra prieš kirpimą išklausė merginos pageidavimus, kokia šukuosena ji norėtų pasipuošti.

Kirpėja Aušra prieš kirpimą išklausė merginos pageidavimus, kokia šukuosena ji norėtų pasipuošti.

„Merginoms padaryti kirpimą pasiūlė globos namų direktoriaus pavaduotoja. Pirmiausia pasiteiravo, ar galėtumėme. Mes, visos kolegės, pasitarėm ir mielai sutikom pagražinti merginas“, – sakė grožio salono kirpėja Reda. Prieš kerpant plaukus, kirpėjos su merginomis aptarė, kokią šukuoseną daryti, kaip kirpti plaukus. Štai septyniolikametė Giedrė pageidavo, kad profesionalios kirpėjos madingai iškarpytų jos ilgus plaukus.
Iki šiol tai pirmas toks grožio salono ir globos namų bendradarbiavimas. V. Juškevičienė nuoširdžiai dėkojo grožio salono vadovei, profesionalioms kirpėjoms už parodytą geranoriškumą. „Didžiulė padėka salono kolektyvui už parodytą dėmesį ir sutikimą nemokamai pagražinti merginas gaištant savo laiką, naudojant brangias medžiagas“, – kalbėjo ji. Iš viso naujomis madingomis šukuosenomis jau džiaugiasi septynios merginos, kelios dar laukia malonios gražinimo procedūros.

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. Žaneta

    Tikra Kaledine zinute – fainuoles ir kirpejos, ir „Saulutes“ merginos…

    Atsakyti
  2. orinta

    labai graziai apkirpo labai dekojame saulutes pavaduotojai ir kirpejom:)))

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.