Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pradėjo susitikimus su krašto gyventojais, kurių metu, kartu su savivivaldybės administracijos komanda, ne tik pristato 2017 metų veiklos ataskaitą, domisi aktualijomis, išklauso gyventojų problemas,  bet ir dalyvauja seniūnijose vykstančiose kultūros ir meno dienose. Jų metu savo pasirodymus pristato įvairaus meno kolektyvai. Pirmąja šiais metais stotele tapo Gudžiūnų seniūnija, kurios gyventojams buvo pristatyti nuveikti darbai ir pačios svarbiausios naujienos.

Renginio metu Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius diskutavo su Gudžiūnų seniūnu Regimantu Valiausku.

Į susitikimą su rajono meru S. Grinkevičiumi, pavaduotoja Olga Urboniene ir savivaldybės administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu atvyko gausybė Gudžiūnų seniūnijos gyventojų, kurie vos tilpo Miegėnų bendruomenės centre.

„Nepaprastai smagu matyti tiek aktyvių ir savo krašto aktualijomis besidominčių žmonių. Nors Gudžiūnai – viena mažiausių Kėdainių rajono seniūnijų, tačiau šio krašto žmonės kiekvieną kartą sugeba maloniai nustebinti“, – teigė S. Grinkevičius.

Kalbėdamas apie Gudžiūnų seniūnijai svarbias aktualijas, Kėdainių rajono meras pasidžiaugė, kad šioje seniūnijoje gyventojų patogumui pavyko išasfaltuoti jau beveik visas gatves.

„Tačiau vienas didžiausių mano, kaip rajono vadovo, siekių – kuo didesnis gyventojų saugumas. Todėl praėjusiais metais buvo įrengti apšvietimo tinklai Jokūbaičių, Antušavos, Antanavos kaimuose. O kad šios seniūnijos jaunimas galėtų aktyviai leisti laisvalaikį, pernai įrengėme krepšinio aikštelę Miegėnų kaime“, – sakė Kėdainių rajono meras.

Tačiau S. Grinkevičius pripažino, kad Gudžiūnų seniūnijoje yra viena itin įsisenėjusi problema – menkas vandentiekio ir kanalizacijos tinklų išvystymas.

„Nors prisijungti prie centralizuotų tinklų gudžiūniškiams yra keblu, tačiau kartu su seniūnu jau artimiausiu metu spręsime, kaip būtų galima pigiau gyventojams išvežti susikaupiančias nuotekas“, – pabrėžė Kėdainių rajono meras.

Po seniūnijos aktualijų pristatymo, atėjo laikas ir tradiciniam kultūros ir meno renginiui. Jo metu pačius įvairiausius pasirodymus pristatė įvairūs vaikų bei suaugusiųjų meno kolektyvai, kurie po renginio S. Grinkevičiaus iniciatyva buvo apdovanoti 500 eurų premija.

„Nors Gudžiūnų seniūnija tikrai nėra didelė, tačiau be galo džiugu matyti tiek daug kūrybingų žmonių. Ačiū visiems, stebėdamas jūsų pasirodymus pasijaučiau kaip namuose. Labai smagu su žmonėmis bendrauti tokioje atmosferoje“, – už šiltą priėmimą dėkojo Kėdainių rajono meras.

[tribulant_slideshow gallery_id=“349″]

 

 

About The Author

Related Posts

One Response

  1. A. P

    Isasfaltavo Miegenu kaimo gatveles nebent tik:)) Irenge krepsinio eikstele Miegenuose.. Zdz Miegenam aukso amzius Puiku kad seniunas rupinasi savo gyvenviete! o Jokubaicius saugo tikrai ne sviesa, ji vakarais nedega(nors lempos yra, bet matyt del grozio:))

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.