Geri darbo įrankiai ir priemonės – būtinybė kiekvienam save gerbiančiam meistrui. Juo labiau kai kalbama apie namų ar pramonės pastatų statybą bei rekonstrukciją, kur visi darbai turi būti atlikti ne tik greitai, bet ir kokybiškai. „Kiekvienas statybų srityje dirbantis meistras neabejotinai pasakys, kad vienas iš pagrindinių elementų, siekiant, kad darbas būtų atliktas kaip įmanoma kokybiškiau ir greičiau, yra patikimos tvirtinimo detalės“, – teigia Kėdainiuose, Dvaro gatvės 6 numeriu pažymėtame pastate, atidarytos parduotuvės vadybininkas Oskaras Aksenavičius.

Nepaisant to, kad bendrovės „Varžtų centras“ valdoma parduotuvė Kėdainiuose atidaryta tik prieš keletą savaičių, šios įmonės vadovas ir čia dirbantys specialistai apie tvirtinimo detales žino viską. Jie gali ne tik pasiūlyti garsių gamintojų kokybišką produkciją, bet ir mielai dalinasi per daugelį metų statybų srityje sukaupta patirtimi.

Tvirtinimo detalių parduotuvėje galima įsigyti ir ROOFART stogui skirtos difūzinės plėvelės.

Įsigiję visame pasaulyje pripažintos kompanijos FISCHER produkcijos, visi meistrai supras, ką reiškia dirbti su tikrai puikios kokybės klijais.

Po vienu stogu – garsiausių gamintojų produkcija

„Kadangi jau ilgą laiką statome ir rekonstruojame namus, dengiame stogus, puikiai žinome, kokių tvirtinimo detalių kokybe galime pasitikėti, o kokių – ne. Iki šiol Kėdainių krašto meistrai skųsdavosi, kad nėra kur įsigyti tikrai patikimų tvirtino detalių. Kai besukant varžtas lūžta, tai jo galvutė nusisuka. Taip be reikalo ne tik laikas gaištamas, bet ir nukenčia darbo kokybė“, – sako O. Aksenavičius.
Būtent dėl šios priežasties buvo priimtas sprendimas kraštiečiams pasiūlyti viso pasaulio meistrams puikiai žinomų gamintojų produkciją, kuri išsiskiria ne tik patikimumu, bet ir kaina.
„Juk kiekvienas meistras siekia įsigyti patikimiausią produkciją už geriausią kainą. Būtent tai mes ir siūlome“, – pabrėžė parduotuvės vadybininkas.
Naujoje tvirtinimo detalių parduotuvėje kiekvienas meistras ras visko: nuo paprasčiausio varžtelio iki stogo dengimui reikalingų varžtų, nuo grąžtų iki pjovimo diskų.
Čia galima įsigyti kompanijos SMART į mūrą ir betoną sukamų bei kalamų ankerių, patikimumu išsiskiriančių DELOG ir FISCHER pjovimų diskų, ETANCO stoginių varžtų, Vokietijos gamintojo KEIL įvairių grąžtų. Taip pat čia prekiaujama amerikiečių GEOCEL produkcija, kompanijos SOUDAL gaminiais, SNAPIT stoginiais ankeriais ir kita produkcija, taip pat WKET-MET ir SPAX produktais.
„Be viso to, parduotuvėje galima įsigyti aukščiausios kokybės visame pasaulyje žinomo gamintojo FISCHER polistirolui skirtų klijų, konstrukcinių klijų bei pačių įvairiausių kaisčių. Taip pat prekiaujame ir ROOFART stogui skirta difūzine plėvele“, – sako O. Aksenavičius.
Džiaugiasi kokybe ir patarimais
Pasak vadybininko, nors parduotuvės durys atvertos visai neseniai, Kėdainių meistrai jau spėjo įsitikinti, kad čia prekiauprodukcija, todėl mielai grįžta dar ir dar kartą.
„Kadangi patys statome, įrengiame įvairiausios paskirties patalpas, todėl žinome, koks didžiulis skirtumas yra dirbti su kokybiškomis ir iš prastų medžiagų

Jei keičiate stogo dangą, nepakeičiamas pagalbininkas – ETANCO varžtai.

pagamintomis tvirtinimo detalėmis. Todėl savo klientams siūlome tik pačią geriausią produkciją, kuri net sunkiausiais momentais nenuviltų“, – teigia O. Aksenavičius, pridurdamas, kad jei į parduotuvę atvykęs klientas nerastų norimos prekės, ji bus skubiai užsakyta ir jau kitą dieną bus ant prekystalio.
Tačiau parduotuvėje dirbantys specialistai gali ne tik parduoti norimas tvirtinimo detales ar įrankius, bet ir negaili patarimų susidūrusiems su sudėtinga, o kartais, regis, ir sunkiai išsprendžiama situacija.
„Jau ne vieną meistrą esame „išgelbėję“ sulūžus nestandartinėms tvirtinimo detalėms. Buvo ir atvejų, kai klientui pristačius projektą patarėme, kad reikėtų pakeisti detalių tvirtinimo būdą. Tuomet ne tik darbas vyko sklandžiau, bet klientui pavyko ir sutaupyti perkant detales. Taigi, kai tik galime, visada dalinamės patirtimi“, – pabrėžė
O. Aksenavičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.