Praėjusį savaitgalį finišavo Kėdainių rajono savivaldybės ir futbolo klubo „Nevėžis“ organizuota bei vykdyta  mėgėjų lyga.

Rajono mėgėjų lygos finale susikovė „Vilainių“ ir „Brono“ komandos.

Pirmąkart vykdytame turnyre dalyvavo šešios Kėdainių rajono komandos, o pirmaisiais nugalėtojais tapo „Brono“ futbolininkai.
Finale „Bronas“ po permainingos kovos rezultatu 5:4 nugalėjo „Vilainių“ komandą. Čempionams atiteko pagrindinis prizas 90 minutę tai „Hummel“ įsteigtas 200 eurų vertės sportinės aprangos čekis, nugalėtojų taurė, medaliai bei galimybė šiemet varžytis respublikiniame mėgėjų turnyre. „Vilainiai“ apdovanoti 150 eurų vertės „Hummel“ čekiu, antros vietos taure ir medaliais.
Dvikovoje dėl trečiosios vietos „Ažytėnai“ rezultatu 5:0 įveikė „Respublikos“ futbolininkus. „Ažytėnams“ teko 100 eurų vertės čekis ir apdovanojimai. „Respublikos“ komandai įteikta garbingo žaidimo „Fair Play“ taurė.
Rezultatyviausio turnyro žaidėjo titulas teko Evaldui Kugiui („Vilainiai“). Tos pačios komandos vartininkas Aurentas Makauskas pripažintas geriausiu vartų saugotoju, o geriausiu turnyro žaidėju išrinktas „Brono“ komandos narys Kristijonas Vyšniauskas.