Ar noras turėti gražią šypseną ir džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu yra prabanga? Pažangiausius gydymo metodus taikantys Kėdainių odontologijos centro specialistai neigia šį mitą ir drą­siai sako, kad dantų implantavimas daugeliui pacientų šiais laikais – už protingą kainą prieinama būtinybė. 

Kėdainių odontologijos centrą rasite Kėdainiuose, Janušavos aikštė 2 (prie centrinės turgavietės).
Telefonas: 8 603 85 300, www.koncentras.lt

Centre naudojami itin aukštos kokybės „MegaGen“ dantų implantai leidžia kėdainiečiams pasiūlyti pažangius, laiką taupančius ir geresnius rezultatus teikiančius gydymo metodus už protingą kainą. Dar geresnė naujiena yra ta, kad aukštos kokybės paslaugas pacientams teikia žinomas burnos chirurgas Soheil Bechara (Suhelis Bešara), pirmasis „atradęs“ ir pradėjęs naudoti šiuos implantus Lietuvoje.

Kokybės ir naujovių dermė
Dantų implantus „MegaGen“ gydytojai naudoja net 91 pasaulio šalyje. Šis prekės ženklas žinomas kaip itin aukštos kokybės, patikimumo, ilgaamžiškumo ir inovacijų simbolis.
Tokį pripažinimą „MegaGen“ pelnė už kokybės ir inovacijų derinį, nes šiuos dantų implantus naudojantys specialistai pacientams siūlo pažangius gydymo metodus: vienmomentę ir skaitmeninę implantaciją; implantaciją be sinuso pakėlimo operacijos. „MegaGen“ taip pat suteikia galimybę paprasčiau, greičiau ir pigiau atkurti visus prarastus žandikaulio dantis: juos galima atkurti įsriegiant 4, 6 arba 8 implantus, ant kurių tvirtinamas protezas su 12 ar 14 nepriekaištingai atrodančių dantų.
Kaip teigia „MegaGen“ produktų gamintojai, šie dantų implantai gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai – 4 klasei. Nepriekaištingą kokybę užtikrina griežtai reglamentuojami patikrinimai, atliekami nuo perkamų medžiagų iki paties produkto.
Šie implantai turi unikalų dizainą, kurio iki šiol nepavyko atkartoti nei vienai implantus gaminančiai kompanijai. Tad pasirinkę „MegaGen“ implantus pacientai yra tikri, kad gaminys – originalus. Po procedūros pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, liudijantis dantų implantams „MegaGen“ suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

Rezultatas – po vieno vizito
Mažiau chirurginių procedūrų, vizitų, trumpesnis gydymo laikas, geresnis estetinis rezultatas – pagrindiniai vienmomentės dantų implantacijos, taikomos ir Kėdainių odontologijos centre, pranašumai. Šis pažangus

Burnos chirurgas Soheil Bechara (Suhelis Bešara) Kėdainių odontologijos centro pacientams atlieka ne tik dantų implantavimo procedūras pažangiais „MegaGen“ implantais, bet ir sudėtingas burnos ertmės chirurgines operacijas.

gydymo metodas vienmomenčiu vadinamas todėl, kad per vieną apsilankymą pas gydytoją galima atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį, jo užuomazgas ar šaknį ir iškart į tą pačią vietą įsriegti implantą. Šis gydymo metodas 2–6 mėnesiais sutrumpina gydymo laiką, sukelia mažiau nepatogumų, streso pacientui. Be to, vienmomentės implantacijos metu išlaikoma natūrali dantenų forma. Gydytojas, naudojantis „MegaGen“ dantų implantų sistemą, šį metodą gali taikyti atkurdamas vieną, kelis ar visus dantis.
Kad būtų galima įsriegti danties implantą, viršutinių krūminių ir prieškrūminių dantų srityje turi būti pakankamai žandikaulio kaulo. Jeigu kaulo aukščio nebepakanka, reikalinga sinuso dugno pakėlimo procedūra. Tačiau neretai su „MegaGen“ dantų implantais šios procedūros pavyksta išvengti, mat vienmomentė implantacija daugeliu atvejų sustabdo kaulo tirpimo procesą. Tad pacientai išvengia papildomų išlaidų ir rūpesčių.

Dėmesys kompetencijai
Be abejo, atliekant dantų atkūrimą implantais, be galo svarbus veiksnys yra gydytojo kompetencija. Todėl kompanija „MegaGen“ prioritetą teikia nuolatiniam gydytojų kvalifikacijos kėlimui, neaplenkdama ir Lietuvos. Drauge su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU) kompanija įkūrė modernų mokymų ir tyrimų centrą, į kurį investavo 1 mln. JAV dolerių. Šiame centre implantuoti pradedantys gydytojai atlieka mokslinius tyrimus, tobulina praktinius įgūdžius.

Viena populiariausių metodikų – dantų eilės žandikaulyje atstatymas visų dantų tiltu, pritvirtintu tik ant 4 implantų.

Įdomu tai, kad Pietų Korėjos kompanijos sukurtus dantų implantus pirmasis į Lietuvą atvežė čia dirbantis ir gyvenantis burnos chirurgas, libanietis Soheil Bechara, o netrukus jie sėkmingai paplito po visą pasaulį. Gydytojas neseniai prisijungė prie Kėdainių odontologijos centro specialistų komandos, tad kėdainiečiai turi galimybę gauti aukščiausios kokybės paslaugas iš žinomo savo srities specialisto.
Apsilankiusieji Centre maloniai nustemba, išgirdę gydytoją pasisveikinantį lietuviškai. Tačiau stebėtis nevertėtų – prancūzų, anglų, libaniečių ir lietuvių kalbomis laisvai kalbantis gydytojas per 15 Lietuvoje praleistų metų ne tik puikiai išmoko mūsų kalbą, bet ir įgyvendino įdomių bei reikšmingų projektų.
Į Lietuvą S. Bechara atvyko 1998 metais, baigęs biologijos mokslus savo šalyje. Po devynerių metų intensyvių studijų Kauno ir Vilniaus universitetuose jis įgijo odontologo burnos chirurgo kvalifikaciją.
„Kad galėtum pasiūlyti tai, kas geriausia – tik talento bei įgūdžių nepakanka. Net ir patiems geriausiems privalu nuolat mokytis“, – teigia gydytojas. Todėl jo veikla neatsiejama nuo bendradarbiavimo su gydytojais iš įvairiausių pasaulio šalių, aktyvaus dalyvavimo tarptautinėse konferencijose. Per pastaruosius metus S. Beshara tobulinosi ir skaitė paskaitas JAV, Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, JAE, Pietų Korėjoje ir kitose šalyse.

Kėdainiečiams – visas spektras paslaugų
Sukaupta patirtimi burnos chirurgas dalinasi su studentais ir kolegomis – penkerius metus jis dėstė LSMU, o 2013 m. įsteigė Dr. Bechara institutą, kuriame moko kolegas dantų implantavimo technikos, jos subtilybių, naujausių ir pažangiausių chirurginio gydymo metodų.

Kėdainių odontologijos centre teikiamos odontologinės paslaugos visai šeimai: burnos higiena bei estetinis dantų balinimas, plombavimas, dantų ir jų kanalų gydymas, protezavimas; atliekamos sudėtingos burnos ir žandikaulio operacijos.

Gydytoją domina sudėtingi klinikiniai atvejai, tad Kėdainių odontologijos centro pacientams atliekamos sinuso dugno pakėlimo operacijos (dar kitaip vadinama viršutinio žandikaulio ančio kaulo augmentacija). Burnos chirurgas taip pat taiko vieną populiariausių gydymo dantų implantais metodikų – dantų eilės žandikaulyje atstatymą visų dantų tiltu, pritvirtintu tik ant 4 implantų. Ši procedūra atrodo taip: vieno vizito metu sriegiami dantų implantai, jei reikia, ant implantų tvirtinami laikini dantys, o po kelių mėnesių, prigijus implantams, protezuojama nuolatiniu keramikos ar cirkonio keramikos tiltu.
Palyginus su išimamais protezais, šiuo metodu atkurti dantys daug geriau atstato kramtymo funkciją, nežeidžia aplinkinių audinių ir nedaro neigiamos įtakos kalbos funkcijai bei skonio receptoriams. Atkurti dantys atrodo natūraliai, pasižymi kokybe ir tvirtumu. Dar vienas privalumas – trumpesnis bei pigesnis gydymo procesas.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

  1. Konsultacija

    Kažin ar verta važiuoti iš didesnio miesto į mažesnį dėl konsultacijos ar implantavimo, gal sakau rajonuose kainos mažesnės, medžiagas tikriausiai tas pačias naudoja, gal kas nors susidūrėte, būtų įdomu išgirsti atsiliepimu matau ši firma reklamuojasi

    Atsakyti
  2. nobel biocare implantai kainos

    Man irgi tas pats klausimas iškilo, pati esu iš Vilniaus, domiuosi visais implantais ir išgirdau neseniai apie nobel biocare implantus, kažin ar tokius įdėtų čia ir už kiek? Ar jie labai skiriai, juk iš esmės turėtų tas pats būt?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.