Praėjusį savaitgalį finišavo 2013-2014 metų Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybės. Jų nugalėtojais tapo „Kėdainių“ komanda, kuri finale 6:4 įveikė ekipą „Respublika-Sigrinda“.

Mažojo futbolo pirmenybėse šįkart sėkmė lydėjo „Kėdainių“ ekipą.

Kovoje dėl trečiosios vietos „Vilainiai“ 16:10 nugalėjo „Broną“.
Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Aretas Gėgžna („Bronas“), perspektyviausiu žaidėju išrinktas Rimvydas Lipnevičius („Respublika-Sigrinda“), geriausio vartininko titulas skirtas iš Vokietijos trumpam į gimtinę grįžusiam, tačiau su futbolu vis draugaujančiam Tautvydui Jazokui („Kėdainiai“).
Antrosios lygos varžybas laimėjo „Vilainiai-2“, mažajame finale 10:7 įveikę „Savi“ komandą.
Rungtynėse dėl patekimo į I lygą, kuriose žaidė I lygoje 7 vietą užėmusi „Baresė“ prieš II lygos 2 vietą užėmusius „Savi“, pajėgesni buvo ir vietą I lygoje išsaugojo „Baresės“ futbolininkai, kolegas nugalėję rezultatu 8:2.
Pirmenybėse, kurios rengiamos kasmet, dalyvavo penkiolika komandų, suskirstytų į dvi lygas. Varžybos Kėdainių sporto mokyklos futbolo manieže vyko visą mėnesį.
Apie du šimtus įvairaus amžiaus vyrų aktyviai sportavo, savąsias komandas palaikyti kas vakarą gausiai rinkosi sirgaliai. Skirtingose komandose žaidė daugelis „Nevėžiui“ Lietuvos I lygoje atstovaujančių žaidėjų. Bronzos medalius laimėjusioje „Vilainių“ komandoje žaidė Kėdainiuose futbolą žaisti pradėjęs, o praėjusį sezoną Estijos pajėgiausios lygos bronzos medalį iškovojęs Marius Činikas.
„Kol mūsų komanda atostogauja, palaikome futbolininkų norą sportuoti, išlaikyti formą“, – sakė vienas iš turnyro organizatorių, futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius Saulius Skibiniauskas.