Kėdainių rajono krepšinio pirmenybėse jau iškovota Mažoji taurė. Kovo 23-osios vakarą, po kovingo ir intriguojančio finalo Mažosios taurės 1-os vietos laimėtojais tapo „Akademijos–Naftrus“ komanda.

Akademiškiai finale rezultatu 60:53 nugalėjo „Lifosos“ krepšininkus. Kovą dėl trečiosios vietos laimėjo „Timoverslas–Balstata“, įveikusi „Akademiko“ komandą.

Komandos apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyriaus taurėmis, žaidėjai – medaliais. Prizais apdovanoti ir geriausieji krepšininkai. Daugiausiai kamuolių atkovojusiu ir naudingiausiu reguliaraus sezono žaidėju išrinktas „Akademiko“ komandos krepšininkas Gediminas Vasiliauskas. Rezultatyviausias žaidėjas – Armandas Macinavičius iš „Sporto centro“ komandos. Daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikusiu žaidėju pripažintas „Akademiko“ komandos žaidėjas Arvydas Svetickas.