„Gal ir keistai skamba, tačiau tiems, kas jaučiasi pavargę nuo gyvenimo, pirmiausia siūlau praverti masažo kabineto duris, ir jei čia nepavyks susigrąžinti gyvenimo džiaugsmo, tada keliauti pas gydytojus. Penkerių metų darbo praktika įrodė, kad ne vienam klientui pavyko masažais išsklaidyti liūdesį“, – sakė masažuotoja Jūratė Bezarienė.

Jūratės rankomis atliekamas masažas puikiai padeda susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir akių spindesį.

Jūratės rankomis atliekamas masažas puikiai padeda susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir akių spindesį.

Kėdainietės puikiai vertina Jūratės rankų prisilietimus, o dabar dar geru žodžiu mini ir specialiu aparatu atliekamas dermomasažines vakuumo procedūras.

Sparčiai mažėjančios apimtys
„Kėdainiuose netrūksta drąsių moterų, kurios noriai sutiko išbandyti mano atsivežtą aparatą ir šiandien jau didžiuojasi gerokai pamažėjusiomis apimtimis be didelių pastangų. Po kelių seansų galima susigrąžinti tokias kūno apimtis, kokias jau seniai buvote pamiršę. O jei žmogus pakoreguoja mitybą, sportuoja – rezultatai būna tiesiog stulbinantys“, – pasakojo J. Bezarienė.
Jūratė jaukų masažo kabinetą įsirengė sporto klube „Fenix Gym“, Josvainių gatvėje. Kurį laiką tik rankomis atlikdavusi klasikinį, holistinį ar atpalaiduojantį kūno masažą moteris nutarė išbandyti ir kolegų pasiūlytą naujieną – dermomasažinį vakuumą. Tam naudojamas aparatas kūną veikia radijo bangomis, vakuumu, ultragarsu ir infraraudonaisiais spinduliais.

Dermomasažinis vakuumas – tai modernus prietaisas vakuuminiam kūno masažui atlikti.

Dermomasažinis vakuumas – tai modernus prietaisas vakuuminiam kūno masažui atlikti.

Stebuklus darantis aparatas
„Aparatu atliekamas masažas rekomenduojamas neproporcingo sudėjimo žmonėms. Jei riebalų sankaupos susidaro ant šlaunų, pilvo ar kitose vietose, sportuojant ar laikantis dietos nepavyks jų numesti – riebalai tirps ir nuo tų vietų, kuriose to nereikėtų“, – paaiškino masažuotoja Jūratė.
Masažuotoja, pasitarusi su klientu, įvertina, ko jam reikia – sumažinti pilvo ar klubų apimtis, stangrinti rankų raumenis ar padailinti kitas linijas.
Radijo bangos įšildo audinius, skatina kolageno ir elastino formavimąsi, gerina audinių mitybą, limfos tekėjimą, taip aktyviau skaidomi riebalai. Atliekant radijo bangų procedūras mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, gerėja jos spalva. Tokios procedūros mažina randus.
Dermomasažinis vakuumas efektyviai gydo randus, veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį. Aparatu atliekant vakuuminį masažą mažinamas celiulitas, nes skaidomos riebalinės ląstelės, pastebimai mažėja kūno apimtys.
Ultragarsinė liposakcija sukelia audinių ritminę vibraciją, išjudina molekules bangos judėjimo kryptimi, tai sukelia vidinio masažo efektą. Pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, papildoma energija pažeidžia riebalines ląsteles ir jas suardo. Tokiu būdu riebalai pašalinami nuo šlaunų, sėdmenų, pilvo, liemens, pečių.
Prieš ultragarsą audiniai šildomi infraraudonaisiais spinduliais, dėl to ultragarsas pasiekia gilesnius audinius.
Masažas trunka nuo valandos iki pusantros. Poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros, o ilgalaikis efektas gaunamas atlikus visą kursą – nuo septynių iki dešimties procedūrų.

Užburiantys rankų prisilietimai
Tačiau Jūratė pripažinimą tarp kėdainiečių pelnė ne aparatais, o rankų masažais. „Turiu labai stiprias rankas. Kadangi jos – mano darbo įrankis, tai jas labai saugau, puoselėju, mankštinu. Pati vaikštau į sporto klubą ir nuolat stiprinu rankas. Kai tenka valandą ar pusantros minkyti bei maigyti kliento kūną, negaliu sakyti, kad mano rankos per silpnos ir pavargo“, – prasitarė Jūratė.
Rankomis atliekamas viso kūno atpalaiduojantis masažas didesnį poveikį turi ne kūnui, o sielai. Švelnūs masažuotojos judesiai, prislopinta muzika, prieblanda, aliejų aromatas – viskas veikia raminančiai.
„Po kelių seansų žmonės išeina iškelta galva, nusimetę metų ar rūpesčių naštą. Masažas grąžina akių spindesį, jis skirtas pavargusiems nuo gyvenimo žmonėms. Ne viena mano klientė pasigyrė, kad po kelių masažų pamiršo raminamąsias tabletes. Tad visiems, kovojantiems su liūdesiu ir darbų našta bei įvairiomis negandomis, pirmiausia patariu užsukti pas masažo specialistą, nebūtinai pas mane. Galbūt dvasinę ramybę atgauti padės mano kolegos. Atraskite masažų poveikio galią“, – praradusius gyvenimo džiaugsmą drąsina patyrusi masažuotoja.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.