Maltos ordino ambasados, Maltos ordino pagalbos tarnybos ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) akcija „Maltiečių sriuba 2013“ atkeliauja į Kėdainius. 

Maltieciu_regionaiGruodžio 13 dieną, penktadienį, nuo 16 valandos visi kėdainiečiai ir miesto svečiai kviečiami į Didžiosios Rinkos aikštę – pasivaišinti jau simboliu tapusia sriuba ir taip prisidėti prie maltiečių pagalbos seniems ir vienišiems žmonėms.
Šiemet maltiečiai vaišins ypatinga, žinomų žmonių išmėginta „Maltiečių kalėdine sriuba“. Į ją patenka ne tik tradiciniai ingredientai – daržovės ir prieskoniai, bet ir MOPT puoselėjamos vertybės: meilė, supratingumas, pagalba kitiems, šiluma bei dėmesys savo artimiesiems. Pagal tą patį receptą sriubos bus verdamos visų „Maltiečių sriubos“ akcijos renginių, kurie vyks ir kituose Lietuvos miestuose, metu.
Aštuntą kartą rengiamos akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų, senų ir sunkiai sergančių žmonių padėtį bei visuomenės pagalbos jiems reikalingumą. Už žmonių suaukotus pinigus MOPT savanoriai kiekvieną dieną lanko bei veža karštą maistą artimųjų pamirštiems, dažnai neturintiems ko pavalgyti ir savimi negalintiems pasirūpinti seneliams. Maltiečiai visoje Lietuvoje globoja daugiau nei 1200 senelių, 300-ams jų kasdien vežamas karštas maistas.
Kiekvienas geros valios žmogus gali paremti akciją „Maltiečių sriuba 2013“, skambindamas arba siųsdamas žinutę trumpaisiais numeriais: 1416 (auka – 2 Lt), 1417 (auka – 5 Lt), 1418 (auka – 10 Lt). Daugiau informacijos www.maltieciai.lt
Maltos ordinas (MO) – seniausia humanitarinės pagalbos organizacija pasaulyje, įkurta daugiau kaip prieš 900 m. Jeruzalėje. Šiuo metu MO vykdo pagalbos projektus 120-yje pasaulio šalių. Daugiau kaip 80 tūkst. MO savanorių visame pasaulyje teikia pagalbą 5 mln. skurstančių bei ligonių, taip pat nukentėjusiems nuo karo, gamtos katastrofų ar stichinių nelaimių.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.