Kėdainių liberalai Pasaulinės juokų dienos proga atkreipė dėmesį į linksmus, pozityvius, gera nuotaiką trykštančius ir kitus ja užkrečiančius Kėdainių krašto žmones.

Nedas Stankevičius (centre) tapo pirmuoju oficialiai išrinktu linksmiausiu kėdainiečiu.

Nedas Stankevičius (centre) tapo pirmuoju oficialiai išrinktu linksmiausiu kėdainiečiu.

Pirmą kartą buvo paskelbti „Linksmiausio kėdainiečio“ rinkimai. Internete vykusio balsavimo varžytuves laimėjo Nedas Stankevičius, antroje vietoje palikęs Arną Švilpauską.
Dvidešimtmetis Nedas Stankevičius – linksmas, uždegantis, nuolat ir draugų būryje, ir su aplinkiniais juokaujantis kėdainietis. Netradicinį titulą skelbiantis apdovanojimas jam buvo įteiktas po studijų sugrįžus namo į gimtuosius Kėdainius.
Laureatas linksmą savo būdą paveldėjo iš šeimos. Anot Nedo, visa Stankevičių šeima yra labai linksma ir visi „truputį pakvaišę“. „Visi genai susimaišė ir gavosi toks vaikas kaip aš. Aš turbūt ir vos gimęs juokavau“, – šmaikštavo vaikinas. Studentas tvirtina, kad humoras jam padeda lengviau žiūrėti į kai kuriuos iškilusius sunkumus.
„Man šis apdovanojimas – tai mano būdo įvertinimas. Specialiai nesistengiu būti linksmas. Esu toks, koks esu. Ir jeigu man pavyksta, kad su manimi būdami žmonės jaučiasi gerai, kai aš pats jaučiuosi puikiai – tai yra labai gerai. Aš juokiuosi kartu su jais. Mes juokiamės vieni iš kitų. O jei juokiamės iš kažkurio vieno draugo, tai tas draugas yra toks „fainas“, kad su visais kartu juokiasi. Linksmumas yra tai, kad žmonėms įdomu su manimi bendrauti, o aš teikiu jiems teigiamų emocijų“, – trykšdamas gera energija sakė Nedas Stankevičius.
Nedas Stankevičius mano, kad draugai jį vertina net tik už linksmą ir įkvepiantį būdą, bet ir už nuoširdumą, atvirumą. Vaikinas visada sako ką galvoja ir labai stengiasi nemeluoti. Be to, juokaudamas stengiasi žmogaus neįžeisti.
Iš pradžių N. Stankevičius nelabai kreipė dėmesį į paskelbtus rinkimus. Vėliau prabudo jo pagal horoskopą Avino būdo bruožas užsispyrėliškumas – ir Nedas nusprendė balsavimą internete paaktyvinti bei konkursu pasidalino savo asmeninėje „Facebook“ paskyroje.
Į klausimą, kaip vaikinui pavyksta būti linksmam, jis juokaudamas atsakė: „Arba mano humoras yra labai geras, arba žmonės, kurie mane supa, yra labai supratingi.“
Veržliam ir atviro būdo vaikinui linksmumo autoritetas ir pats linksmiausias žmogus Lietuvoje – Mantas Stonkus. M. Stonkaus humoras Nedui yra pats priimtiniausias. Vilniaus Gedimino technikos universitete pramogų industrijas studijuojančiam jaunuoliui su Mantu Stonkumi jau yra tekę dirbti kartu. Labiausiai Nedą sužavėjo tai, kad ir užkulisiuose žymus humoristas yra toks pat linksmas kaip ir ant scenos. „Facebook“ paskyroje Nedas seka dar ir Mantą Katlerį, ir vos ne visą „Humoro klubą“.
Ateityje vaikinas nori kurti žmonėms gerą nuotaiką vesdamas renginius.
Vakarėliuose Nedui nebūna taip, kad neprajuokintų aplinkinių. Tokios nesėkmės jis dar nėra patyręs.
Nuo šiol sugrįžęs į namus mūsų kraštietis Nedas Stankevičius linksmai gers kavą naujuose senamiesčio kavos namuose „Kavamanija“. Tokį prizą jam tapus linksmiausiu kėdainiečiu įteikė Kėdainių liberalai.
„Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.