Tradiciškai birželio paskutinį sekmadienį Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukas“  sukvietė visus į gražią šventę – diskoteką „Šėlkim, vasara, kartu“.

Vaikų popchoras „Perliukas“ muzikinį sezoną užbaigė linksma švente

Vaikų popchoras „Perliukas“ muzikinį sezoną užbaigė linksma švente

Tradiciškai birželio paskutinį sekmadienį Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukas“  sukvietė visus į gražią šventę – diskoteką „Šėlkim, vasara, kartu“.

Kolektyvas pasidžiaugė savo nuopelnais, kuriuos jie pelnė per pastaruosius dvejus metus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose, o patvirtindamas laimėjimus surengė žiūrovams gražų koncertą.

Kadangi vaikų popchoro „Perliukas“ tėveliai yra labai smalsūs, aktyvūs ir muzikalūs, tai šventės metu žiūrovams nuskambėjo ir jų, bendrai su visu kolektyvu atliekama daina „Be dainos nė dienos“, kurią sukūrė ir žodžius parašė šiam kolektyvui Rimantas Stakauskas.

perliukas2

Prieš atostogas kolektyvas pasidžiaugė laimėjimais.

Renginio svečias, vedančioji Kaukutė, Vilma Pranskevičienė (Jonavos kultūros centro filialo Ruklos kultūros centro meno vadovė), vaikus ir tėvelius linksmino žaidimais, estafetėmis ir muzikinėmis improvizacijomis, nuo kurių išsisukti nesugebėjo nei vienas šventės dalyvis.
Labai intriguojanti renginio dalis – mažūjų dainininkų apdovanojimai, kai popchoro „Perliukas“ vadovė Daiva Makutienė paskelbė kolektyvo nominacijas. Sugalvotos jos buvo ne šiaip sau, bet tam, kad kiekvienas dalyvis, kuris lanko ar lankys šį kolektyvą, siektų kuo įvairiapusiškiau save parodyti. Tai paskata vaikams tobulėti ir labai stengtis pasiekti gerų rezultatų. Kadangi nominacijos buvo skiriamos už netrumpą laiką, tai apdovanotųjų netrūko. Metų pažangos prizas teko Ūlai Nevieraitei, Gabijai Kupčiūnaitei ir Aistė Tivikaitei. Metų darbštuole paskelbta Dija Skrodenytė.
Metų šypsenėlės titulu pasipuošė Goda Tilvikaitė. Metų išraiškingiausia paskelbta  Augustė Paškevičiūtė, Metų artiste pripažinta Liepa Leonavičiūtė, o Metų patriotų vardai suteikti Nedai Čepaitei, Milvitai  Ardavičiūtei, Kiprui Makučiui, Irūnai Zaleckaitei ir Romenai Morozaitei.
„Perliukas“ per porą metų surengė 82 koncertus, tad už aktyvią veiklą vardiniais medaliais buvo apdovanoti visi kolektyvo nariai.

Po gražios šventės – diskotekos kolektyvas buvo pakviestas į Vitos ir Ramūno Ardavičių sodybą, kur visi kartu gražiai, linksmai, su žaidimais ir įvairiomis atrakcijomis  paminėjome vaikų popchoro sezono užbaigimą. Po vasaros atostogų visi vėl sugrįšime į repeticijas ir aktyvią koncertinę veiklą.

Popchoro „Perliukas“ vadovė Daiva Makutienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.