„Nevėžio“ sirgaliai po rungtynių su Vilniaus „Lietuvos rytu“ net negalėjo ramiai aptarti žaidimo eigos. Sostinės krepšinio gerbėjai taip ugningai atšventė savo komandos pergalę, kad naujojoje arenoje įsijungė priešgaisrinė signalizacija, tad visiems joje buvusiems asmenims teko kuo skubiau palikti pastatą.

„Nevėžio“ komandai dvikovoje su „Lietuvos rytu“ pritrūko meistriškumo.

„Nevėžio“ komandai dvikovoje su „Lietuvos rytu“ pritrūko meistriškumo.

Taigi vilniečiai į sostinę išsivežė fejerverkais nušviestą pergalę rezultatu 61:78 (16:24, 18:21, 16:17, 11:16). „Lietuvos rytui“ tai buvo septintas laimėjimas Lietuvos krepšinio lygos čempionate, o Kėdainių ekipai teko pripažinti šeštąjį varžovų pranašumą sezone ir net ketvirtąjį iš eilės.
Vilniečiai pirmavo visą dvikovos laiką, besibaigiant trečiajam kėliniui „Lietuvos rytas“ turėjo 16 taškų pranašumą (61:45) ir atrodė, kad susitikimo baigtis kaip ir aiški.
Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir paskutiniame ketvirtyje dar sugebėjo atkurti intrigą, kai sumažino svečių pranašumą iki 8 taškų (54:62).
Tačiau tuomet prasidėjo „Lietuvos ryto“ naujoko Zabiano Dowdello inicijuotas spurtas. Amerikietis sumetė devynis iš vienuolikos vilniečių taškų ir nuvedė savo komandą į pergalę.
„Nevėžis“ šiose rungtynėse pataikė vos 5 tritaškius iš 23 bandymų, tuo tarpu „Lietuvos rytas“ iš toli atakavo net 55 procentų taiklumu – pataikė 11 metimų iš 20.
Šiame susitikime vilniečių komandos treneris Aleksandras Petrovičius turėjo verstis be Dariaus Songailos ir Tautvydo Lydekos.
„Nevėžis“ rungtynėms buvo registravęs visus turimus žaidėjus, tačiau vertėsi devyniese, į aikštelę neišbėgo Povilas Butkevičius, Šarūnas Kulevičius ir Arminas Kelmelis.
„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Valdas Dabkus, pelnęs 17, Simas Buterlevičus – 15 ir Gintaras Leonavičius – 13 taškų.
„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė Stevanas Jelovacas, pelnęs 16, Juanas Palaciosas – 14, Omaras Cookas – 12 taškų.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Gintaras Leonavičius sakė, kad jo auklėtiniams šioje dvikovoje pritrūko meistriškumo: „Pasibaigus susitikimui tik vienas įspūdis – su kovinga komanda galima daug nuveikti. Priešinomės vilniečiams tikrai garbingai, tačiau akivaizdžiai skyrėsi ekipų meistriškumas. Padarėme elementarių klaidų, tačiau darbo įdėjome daug ir tai parodė rezultatas. Šis pralaimėjimas gana sukomplikavo mūsų padėtį turnyrinėje lentelėje, teks pasistengti pakovoti, kad vėl sugrįžtume į aukštesnes pozicijas. Čempionatas įsibėgėja, tad dar bus nemažai gražių rungtynių.“
Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais sausio 3 dieną, penktadienį, 18 valandą, kai namuose Baltijos krepšinio lygos rungtynėse susikaus su Atyraus „Barsy“ krepšininkais.

 

One Response

  1. Vytautas

    Idomu, kokie „Nevezio“ finansiniai reikalai? Juk is klubo del veluojanciu atlyginimu jau bego zaidejai. Veliau viskas pritilo. Taciau ar ilgam?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.