Šeštadienio vakarą, pilnutėlė Kėdainių arena skambėjo nuo dainų ir šokių, šurmulio ir jaudulio. Beveik tris valandas vykusioje Kėdainių rajono dainų ir šokių šventėje ,,Kokia nuostabi, Lietuva, esi!”, skirtoje  Lietuvos valstybės  atkūrimo 100 –mečiui, pasirodė 87 mėgėjų meno kolektyvai, kuriuos paruošė 59 kolektyvų vadovai.

„Mes kasdien privalome tausoti taip sunkiai iškovotą laisvę, o šiandien ją tiesiog švęskime“, – teigė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Šventinę dalyvių, kolektyvų vadovų bei žiūrovų nuotaiką eisenoje nuo rajono savivaldybės palaikė varinių pučiamųjų instrumentų orkestras „Sklepučini“ iš Panevėžio rajono.

,,Nuostabu, kad ši šventė yra rekordinė, kurioje dalyvauja net 1360 dalyvių. Noriu labai padėkoti kolektyvų vadovams, kurie šiai šventei rengė šokėjus, dainininkus, muzikantus. Aš didžiuojuosi, kad į  Respublikinę dainų šventę, kuri prasidės liepos 1 dieną,vyks net 570 mūsų rajono dalyvių. Tai bus viena didžiausių Lietuvos rajono savivaldybių delegacijų, dalyvausiančių Respublikinėje dainų šventėje. Aš tikiu, kad  Dainų ir šokių šventės Lietuvoje, kaip ir Kėdainiuose tęsis amžinai“, – sveikindamas šventės dalyvius kalbėjo rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

Dainių iš šokių šventės pabaigoje visų kolektyvų vadovai ištiesė kėdainiečių ir miesto svečių išaustą 100 metrų vytinę juostą.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.