Degė apleistos fermos Melioratorių gatvėje Vilainiuose.

Degė apleistos fermos Melioratorių gatvėje Vilainiuose.

Šiandien prieš 16 val. gautas iškvietimas, kad dega apleistos fermos Melioratorių gatvėje, Vilainiuose. Į įvykio vietą skubiai išvyko gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Tamsūs dūmai iš Vilainių gyvenvietės buvo matyti iš toli.

Atvykus, didelis ūkinis pastatas liepsnojo atvira liepsna, pokšėjo degantis šiferis. Gaisrą gesino Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei savivaldybės priešgaisrinės pajėgos.

„Pirminė šio gaisro priežastis – pašalinis ugnies šaltinis. Koks jis, paaiškės tyrimo metu“, – įvykio vietoje Vilainiuose sakė Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Sergejus Muchinas.

Pasak jo, tokių apleistų ūkinių pastatų gaisrų pasitaiko kasmet – per metus vykstama gesinti apie 15-20 kartų. Šios fermos liepsnojo jau ne pirmą kartą. Visai neseniai liepsnojo ir šalia esantis pastatas, kuriame buvo sukrauti šieno ritiniai. IMG_3569

Pastaruoju metu šis ūkinis pastatas Melioratorių gatvėje buvo apleistas ir nenaudojamas. Aplinkiniai gyventojai ten buvo įsirengę sandėliukus savo seniems daiktams susidėti.

Vienas sandėliuko savininkų apgailestavo, kad sudegė ne tik jo seni daiktai, bet ir ten auginti triušiukai. Jo žiniomis, daugiau gyvulių žmonės ten neaugino. Jis įtaria, kad pastatą galėjo padegti išdykaujantys vaikai, mat elektra fermose nebuvo įvesta. Iš viso pastate buvo apie 50 sandėliukų.

Pastatas senas, jam daugiau nei 60 metų.

IMG_3590 IMG_3548

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.