Šeštadienį Vilniuje Lietuvos liberalų sąjūdžio taryba kandidatu į LR Seimą vienmandatėje Kėdainių rinkimų apygardoje jau patvirtino veiklų ir pilie­tišką kraštietį, teisės magistrą Saulių Sinickį. 

IMG_4891Advokato padėjėjas, buvęs valstybės pareigūnas prisistatydamas partijos vadovybei įrodė, kad yra ryžtingai nusiteikęs ir turi kandidatui reikalingų žinių ir savybių. Partijos kolegų Saulius Sinickis buvo patvirtintas kartu su 32 Lietuvos politikos profesionalais bei visuomenėje autoritetą turinčiais žmonėmis, kuriuos partija atsakingai deleguoja į rudenį vyksiančius Seimo rinkimus. Liberalų lyderis Eligijus Masiulis artimiausiu metu patvirtins planą Lietuvai, o iš kandidatų į Seimą reikalaus prisiimti atsakomybę už šaliai reikalingus pokyčius.

Kandidatas – puikus organizatorius ir derybininkas
2015 metų pavasarį startavęs Savivaldybių rinkimuose ir garbingai gavęs Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nario įgaliojimus Saulius Sinickis yra naujas veidas rajono politikoje. Tačiau būsimam kandidatui į Seimą politinė šalies struktūra, jos kuluarai, politikos senbuviai yra puikiai pažįstami. Saulius Sinickis yra pasižymėjęs kaip profesinės sąjungos atstovas Kėdainių policijoje ir jau 13 metų yra profesinės sąjungos tarybos narys, prisidėjęs ne tik prie unikalių ir visoje Lietuvoje bei užsienyje išgarsėjusių policijos protesto mitingų bei akcijų, bet ir prie Vidaus tarnybos statuto rengimo. Stiprėjant ir bręstant profesinei sąjungai buvo pradėti rengti įstatymų projektai, kuriuos per politines partijas buvo siūloma priimti Seime. Šiandien, nors dar ir ne viskas išspręsta, visos Lietuvos policininkai turi visai kitas, orias ir padorias, darbo sąlygas, o pasitikėjimas jais tik auga. Įsitraukimas į šias veiklas sustiprino Sauliaus Sinickio, kaip lyderio ir derybininko, organizatoriaus ir kūrėjo, asmenines savybes.

Ne laukia, o daro pats
Pirmąjį sprendimą dėl kandidato Kėdainių vienmandatėje į LR Seimą priėmė Lietuvos liberalų sąjūdžio partijos Kėdainių skyrius. Kėdainių liberalų lyderis, rajono meras Saulius Grinkevičius sakė, kad viena iš stipriausių Saulius Sinickio savybių yra tai, kad jis nelaukia, kol kas nors ką nors pasiūlys, sugalvos, suplanuos ir padarys, o pats imasi ir didelių, ir paprastų darbų rajono žmonių labui. „Būtent tokių iniciatyvių, jaunų ir teisiškai raštingų žmonių šiandien reikia Lietuvai“, – teigė rajono vadovas.
Kėdainių rajono Taryboje Saulius Sinickis yra Kaimo reikalų ir aplinkosaugos komiteto narys bei Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojas. Jo patirtis ir žinios labai praverčia kolegoms. Pats Saulius Sinickis sakė, kad nuolat susitikdamas su rajono gyventojais aiškiai supranta, kad didžiausi jų lūkesčiai yra susiję ne su vietos valdžios sprendimais, bet su aukščiausiosios valdžios priimtais įstatymais.

Kovo mėnesį bendrovės „Vilmorus“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė, kad dabartinės Vyriausybės veiklą dabar teigiamai vertina 22,4 proc. gyventojų (vasarį – 24 proc.), o neigiamai 36,6 proc. (34,4 proc.). Liberalsąjūdiečių lyderis Eligijus Masiulis yra ketvirtoje vietoje, jį teigiamai vertina 44,5 proc. respondentų (vasarį – 41,4 proc.).
Apklausos duomenys paimti iš čia:
http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/algirdo-butkeviciaus-reitingai-smigo-zemyn-1446335/

Užs. Nr. 102
Politinė reklama bus apmokėta iš specialiosios rinkimų sąskaitos.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.