Viešąją tvarką prižiūrėjo šimtas policijos pareigūnų iš visos šalies

Viešąją tvarką prižiūrėjo šimtas policijos pareigūnų iš visos šalies

Savaitgalį Kėdainiuose, miesto stadiono atsarginėje futbolo aikštėje vykusioje tradicinėje, aštuonioliktoje ledų šventėje „DaDu“, suplūdo ne tik Kėdainių, bet ir kitų rajonų gyventojai.

Šventės metu viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą užtikrino ne tik 32 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, bet ir 36 kolegos iš Kauno, 2 kolegos iš Vilniaus, po 10 kolegų iš Šiaulių ir Panevėžio bei 6 kolegos iš Lietuvos kelių policijos. Prie saugumo užtikrinimo taip pat prisidėjo ir 4 policijos rėmėjai bei 2 savanorės (pagal projektą „Savanoriai žmonių saugumui“).

Policijos pareigūnai šventės dieną patikrino 753 automobilius, nustatė 24 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, iš jų 5 neblaivius vairuotojus ir 1 vairuotoją, neturintį vairuotojo pažymėjimo.

Iš renginio vietos į policijos komisariatą buvo pristatyta 13 asmenų, padariusių administracinius teisės pažeidimus: 5 už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba girto pasirodymą viešosiose vietose, 8 už nedidelį chuliganizmą. Gauti 2 pranešimai dėl sužalotų asmenų, 1 pranešimas dėl turto sugadinimo. Pareigūnų dėka šventės metu 12 pasimetusių vaikų buvo perduoti tėveliams. Policijos pareigūnai ne tik užtikrino viešąją tvarką, bet ir vykdė nusikaltimų prevenciją, t. y. vykdyta patikra ir kontrolė dėl alkoholio stiklo taroje bei kitų draudžiamų daiktų įsinešimo į renginį.

Didelio susidomėjimo renginyje sulaukė policijos reprezentacinė palapinė, kurioje dirbo policijos pareigūnės, policijos rėmėjai ir savanorės. Šventės lankytojams buvo pristatomas policijos automobilis su greičio fiksavimo įranga, patrulių motociklai, kinologų veikla ir tarnybinis šuo. Vaikai su tėveliais mielai įsiamžino tiek ant transporto priemonių, naudojamų policijos pareigūnų, tiek ir su pačiais pareigūnais. Visiems nusifotografavusiems nuotraukos bus siunčiamos nurodytais elektroniniais paštais.

Kauno apskrities policija džiaugiasi, jog šventė praėjo ramiai, bei dėkoja Kėdainių miesto gyventojams ir svečiams už kultūringą elgesį ir supratimą šventės metu. Už pagalbą šventės metu užtikrinant žmonių saugumą ir viešąją tvarką pareigūnai taria nuoširdų „ačiū“ ir kolegoms policininkams iš visos Lietuvos!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.