Besišypsantis žmogus – laimingas žmogus! Deja, ne visuomet norisi šypsotis – dantys nebeatrodo tokie balti kaip anksčiau, galbūt keli dantys jau ištraukti, senos restauracijos nusidėvėję… Ar žinote, kad susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate?

Odontologijos centras „Laudenta” įsikūręs Smilgos g. 2-45, Kėdainiuose.

Odontologijos centras „Laudenta” įsikūręs Smilgos g. 2-45, Kėdainiuose.

Apie dantis, jų gydymą bei prarastų dantų atkūrimo būdus, pasakoja odontologijos centro „LAUDENTA“, įsikūrusio Smilgos g. 2 – 45, Kėdainiuose, gydytojų odontologų komanda.
Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu!
Odontologijos centras „Laudenta” pacientams siūlo itin platų paslaugų spektrą. Užsukęs į kliniką pacientas gali gauti visą reikiamą odontologinę pagalbą: pradedant nuo profilaktinės dantų priežiūros, gydymo, iki protezavimo visų tipų protezais bei sudėtingų implantavimo operacijų.
Odontologijos paslaugos atliekamos naudojant tik naujausias technologijas, moderniausią gydomąją, sterilizacijos įrangą bei kokybiškas, gerai pasaulyje žinomų gamintojų, medžiagas. Visa tai užtikrina geriausius gydymo rezultatus, o svarbiausia – pacientai gali džiaugtis sveika bei gražia šypsena.

Pacientai laukiami trijuose jaukiuose, modernia įranga aprūpintuose kabinetuose.

Pacientai laukiami trijuose jaukiuose, modernia įranga aprūpintuose kabinetuose.

Odontologijos centre gydytojų ir pacientų patogumui įrengtas rentgenologinis kabinetas, kuriame atliekamos dentalinės ir panoraminės dantų nuotraukos. Dentalinė rentgenograma atliekama tada, kai reikalinga vieno ar kelių dantų vainikų bei jų šaknų nuotrauka, o panoraminė rentgeno nuotrauka atliekama, kai siekiama pamatyti bendrą dantų vaizdą, planuojant didesnės apimties protezavimo, dantų implantacijos, ortodontinio gydymo darbus – tai ypač palengvina gydytojų odontologų darbą.
„Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu – šiandien, tai jau ne privalumas, o būtinybė, siekiant rūpintis pacientu ir išlaikyti ilgalaikius santykius“, – įsitikinusi odontologijos centro „Laudenta“ specialistų komanda.
Galimybė dantis protezuoti nemokamai, kai dantų gydymą kompensuoja Teritorinės ligonių kasos!
Dantys labai svarbūs žmogaus estetinei išvaizdai. Kai juos turime, galime drąsiai šypsotis, kramtyti įvairų maistą, aiškiai kalbėti ir laisvai nesivaržydami bendrauti su aplinkiniais. Tačiau, netekus grupės dantų, situacija keičiasi. Dantų netekimas dažnai sukelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą.
Odontologijos centras pacientams siūlo įvairius prarastų dantų atkūrimo būdus, tiek išimamais, tiek neišimamais protezais: dantų vainikėlius, tiltus, įklotus ar užklotus, dantų plokšteles, lanko atraminius protezus ir kitokias protezų konstrukcijas.
Odontolologijos centras „Laudenta“ yra sudaręs sutartį su Teritorine ligonių kasa, kuri suteikia galimybę atlikti kompensuojamas protezavimo paslaugas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo. Šia nemokamo protezavimo galimybe gali pasinaudoti senatvės pensininkai, vaikai iki 18 metų bei neįgalūs asmenys.
Jei skauda – pirmumo teisė į pagalbą
Pagrindinės priežastys, kodėl pacientai retai užsuka pas odontologą, yra baimė ir įsitikinimas, kad tai brangiai kainuos. Verta paminėti tai, kad geriau yra atvykti vieną kartą per metus ir susitvarkyti vieną ar du dantis, nei nesilankyti dešimt metų visiškai. Tiesa yra ta – kuo rečiau pacientas lankosi pas odontologą, tuo problemos darosi didesnės ir atitinkamai reikalingas ilgesnis gydymas, kuris, žinoma, ir kainuoja brangiau.
Jei atsitiko taip, kad dantis suskaudo netikėtai, tokiu atveju „Laudenta“ odontologijos centre sėkmingai laikomasi pacientams duoto pažado – pacientas su skausmu visuomet priimamas be eilės, ir nesvarbu, ar jis klinikoje jau lankėsi, ar atvyko pirmą kartą.
Prarastų dantų atkūrimas implantais

Prieš estetinį prombavimą ir po estetinio prombavimo

Prieš estetinį prombavimą ir po estetinio prombavimo

Vienas iš šiuolaikiškiausių ir sėkmingiausių prarastų dantų atkūrimo metodų – dantų implantacija. Implantai pasaulyje naudojami jau daugiau nei 40 metų, tai aukščiausias odontologijos mokslo pasiekimas atkuriant prarastus dantis. Naudojant implantus galima atkurti vieną arba visus prarastus dantis, tiesa, nereikia sriegti tiek implantų, kiek netekote dantų – užtenka vos 4 implantų vienam žandikauliui ir galite džiaugtis šypsena, kurios nereikės vakare pamerkti į stiklinę, bet ši bus tvirtai fiksuota Jūsų burnoje visą laiką.
Implantai gali būti sriegiami vienmomentiškai – tuo pat metu pašalinus nebetinkamą protezavimui dantį į jo vietą sriegiamas implantas, jei reikia – iš karto pritvirtinamas laikinas dantukas, todėl pacientui nereikia patirti diskomforto būnant be dantų.
Implantai gali būti sriegiami jei dantų neturite seniai, tačiau yra rizika, kad žandikaulis bus sunykęs ir bus reikalinga kaulo priauginimo procedūra. Pacientai visuomet nori gero rezultato su minimalia galima intervencija, todėl klinikoje mes pirmiausiai stengiamės tausoti tai, ką pacientas turi, naudodami visas galimas technologijas. Odontologijos centre „Laudenta“ dirbama tik su geriausiais pasaulyje implantais, kuriems yra suteikiama viso gyvenimo garantija.
Implantacija – individualus gydymo metodas, todėl visuomet būtina konsultacija. Užsiregistravus iš anksto, konsultacija liepos ir rugpjūčio mėnesiais nemokama.
Vaikams išskirtinis dėmesys
Ypatingą dėmesį „Laudenta” skiria darbui su mažaisiais pacientais. Vaiko psichologija labai skiriasi nuo suaugusiųjų, todėl reikia mokėti su kiekvienu mažuoju pacientu rasti bendrą kalbą. Odontologijos centro tikslas padėti vaikui gydymo metu jaustis patogiai ir nebijoti nei gydytojo, nei paties gydymo, nes dantų gydymas visą gyvenimą trunkantis procesas, todėl pirmųjų vizitų metu padėti pamatus pasitikėjimu ir teigiamomis emocijomis yra labai svarbu. Vaikų dantukus reikia prižiūrėti kruopščiai, lankytis pas gydytoją odontologą profilaktiškai, net jei ir neskauda. Paskubėkite registruotis kasmetinei apžiūrai prieš mokyklą.
Dantų gydymas skubiai ir su galimybe išsimokėti
Esant poreikiui ir suplanavus gydymą „Laudenta“ odontologijos centre galima atlikti sudėtingus darbus per trumpą laiką. Tuo jau pasinaudojo daugybė pacientų iš užsienio, kurie dažnai turi labai mažai laiko ir nori viską susitvarkyti labai greitai.
Taip pat „Laudenta“ odontologijos centre galima dantis gydytis ir išsimokėtinai – taip pacientui sudaromos palankios sąlygos džiaugtis šypsena jau šiandien. Atsiskaityti išsimokėtinai (taikant pacientui patogų mokėjimo planą) galima už daugelį dantų gydymo procedūrų.
„Visas odontologijos paslaugas teikiame po vienu stogu – Jūsų patogumui. Jei perskaitę pagalvojote, kad jau senokai lankėtės pas odontologą, ar prisiminėte, kad kartas nuo karto kažkurį dantį vis pamaudžia – atvykite apžiūrai, konsultacija dėl dantų protezavimo ir implantavimo nieko nekainuoja, o visą vasarą profesionaliai burnos higienai ir dantų balinimui kapomis taikoma 20 procentų nuolaida!“ – pabrėžė kompetentinga odontologijos centro „Laudenta“ specialistų komanda.
„Kėdainių Mugės“ info.

laudenta-logo-vector

About The Author

Related Posts

2 komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.