Kėdainių rajono savivaldybėje lankėsi Seimo kontrolierius Raimondas Šukys, kuris tęsia vizitus po šalies savivaldybes, pristato žmogaus teisių situaciją Lietuvoje, susitinka su valdžios atstovais ir gyventojais.

Seimo kontrolierius pirmiausia susitiko su savivaldybės meru Sauliumi Grinkevičiumi, mero pavaduotoja Olga Urboniene, savivaldybės administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu ir aptarė, kokia žmogaus teisių padėtis yra Kėdainiuose ir rajone.

Meras Saulius Grinkevičius ypač pasidžiaugė Seimo kontrolieriaus R. Šukio vizitu ir skiriamu dėmesiu Kėdainių rajono savivaldybei.

„Džiaugiuosi, kad, Seimo kontrolieriaus R. Šukio nuomone, Kėdainiai – tai ne ta savivaldybė, kuri keltų problemų kontrolieriams, jis taip pat pastebėjo, kad mažiausiai gaunama nusiskundimų dėl mūsų administracijos darbo. Iš tikrųjų buvo džiugu sulaukti tokių svarbių įvertinimų“, – pažymėjo Kėdainių rajono savivaldybės meras S. Grinkevičius.

Taip pat R. Šukys susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių vadovais ir kitais valstybės tarnautojais. Jiems pristatė aktualius viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ir pikt­naudžiavimo problemų sprendimo būdus. Paaiškino Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, pristatė Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją bei Seimo kontrolierių įstaigos – Nacionalinės žmogaus teisių institucijos – veiklos perspektyvas, kurios šiandien yra ypač aktualios.

„Galiu būti tikras, kad šiuo metu dėl Kėdainių rajono savivaldybės veiklos sulaukiama itin mažai nusiskundimų“, – patikino Seimo kontrolierius R. Šukys.

Seimo kontrolierių veiklos tikslas – ginti žmogaus teises į tinkamą viešąjį administravimą, kuris užtikrintų žmogaus teises ir laisves, prižiūrėtų, ar valdžios įstaigos tinkamai tarnauja žmonėms.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.