Šiemet Nacionalinio diktanto konkurso pirmasis turas vyks kovo 2 d. (penktadienį) 11 val. Visi, kam brangi lietuvių kalba, kviečiami rašyti!

Suaugę kėdainiečiai rašyti diktanto turėtų ateiti į savivaldybės tarybos posėdžių salę (J. Basanavičiaus g. 36, II a.), o mokiniai rašys savo mokyklose. Suaugusieji, norintys rašyti artimiausioje mokykloje, turėtų apie tai iš anksto informuoti mokyklos administraciją. Norinčius rašyti savivaldybėje prašome registruotis e. p. ruta.svediene@kedainiai.lt arba tel. 69559.

Labai kviečiami ateiti rašyti diktanto savivaldybei priklausiančių, taip pat kitų rajone esančių įmonių bei įstaigų darbuotojai. Galima diktantą rašyti ir savo įstaigoje, o paskui sudėti visų rašiusiųjų lapus į vieną voką ir išsiųsti organizatoriams adresu: J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilniaus m. Diktantą tokiu atveju reikėtų rašyti ant baltų lapų. Bet geriausia būtų suaugusiesiems rašyti diktantą savivaldybėje: čia gausite specialius lapus, o, be to, pajusite bendrystę su kitais rašančiaisiais.

Parašius diktantą savo darbą reiktų nusifotografuoti – taip visi turėsite galimybę iškart sužinoti savo rezultatą, kai tik bus paskelbtas originalus tekstas.
Konkurso rengėjas − VšĮ Pilietinės minties institutas. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT radiją (buvusi LRT radijo pirmoji programa).
Antrasis (finalinis) turas vyks Vilniuje balandžio antrą šeštadienį.

Daugiau informacijos http://www.diktantas.lt.

Rūta Švedienė, Kėdainių rajono savivaldybės vyr. specialistė (kalbos tvarkytoja)

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.